AMISPOL s.r.o. 

AMISPOL s.r.o. je obchodní firma, která Vám nabízí široký výběr zboží a služeb jak v rámci velkoobchodních, tak i maloobchodních prodejů a služeb.

Ocenění Spolehlivá firma

Zabýváme se prodejem a službami:

 1. Prodej materiálů pro vedení a ochranu kabelů uložených v zemi a inženýrských sítí. Jedná se o kabelové žlaby z plastu i betonu, ochranné trubky PVC i HDPE hladké a korugované, kabelové krycí desky, modulární kabelové šachty, které mají nosnost až 40t a krycí a ohraničující fólie vše včetně kompletního sortimentu příslušenství.
 2. Kabelové nosné systémy VERGOKAN včetně podpodlažních systémů.
 3. Kompletní sortiment rozvodů vody, plynu, zavlažování a kanalizace.
 4. Materiály pro zahradní architekty, kde vyrábíme zahradní obrubníky, které se velmi osvědčují právě při realizaci strukturovaných zahrad, zahradní chemii, ekologická hnojiva bez chemických přísad, zahradní hadice, motorky ke grilům atd.
 5. Drenážní systémy pro odvodnění půdy a pro hospodaření se srážkovou vodou.
 6. Pryžové povrchy na dětská hřiště, vnitřní i venkovní pochozí i pojezdové komunikace, relaxační plochy, sportoviště, antivibrační podlahy do serveroven i dílen, stání pro koně, podlahy pro fitness centra atd.
 7. Dodáme zahradní terasový systém RELAZZO, který Vám zkrášlí místo pro relaxaci i aktivní odpočinek.
 8. Rozšířili jsme nabídku o zatravňovací a podlahové rohože IM floor, která Vám vyřeší parkovací a příjezdové plochy pro osobní auta, chodníky u rodinných domů se stávajícím nebo plánovaným travním porostem, do výrobních a skladových prostor s lehčím až středně těžkým zatížením, nebo garážová stání.
 9. Zajišťujeme osev ploch technologií HYDROOSEV, která se dá použít prakticky po celý rok. Zabraňuje vymílání půdy, než dojde k zakořenění osevu a zároveň poskytuje osivu zahnojení pro zdárný růst a pevné zakořenění.
 10. Nabízíme Vám k pronájmu na Vaše firemní akce vozítka SEGWAY včetně veškerého servisu, který k pronájmu na firemní akce patří.
 11. Naše firma Vám pomůže s přepravoustěhováním menších zásilek, popřípadě zapůjčíme  pro vykládku těžkých zásilek vysokozdvižný vozík i s obsluhou. Vysokozdvižný vozík přivezeme na místo vykládky.

Společnost Amispol s.r.o.

si za krátkou dobu své činnosti získala široký okruh zákazníků a pevné postavení na trhu. Zabývá se dodávkami výše uvedených materiálů a služeb na výstavbu investičních celků v dopravě, energetice, telekomunikacích i výstavbě inženýrských sítí. V těchto oborech se pravidelně zúčastňujeme výběrových řízení na dodavatele materiálů a služeb včetně poradenských a konzultačních činností. V neposlední řadě poskytujeme tento servis i maloobchodním zákazníkům.

Naším cílem je spokojený zákazník, který má důvěru v naše schopnosti a profesionalitu.

125.jpg

124.png

Zobrazit jako: katalog | tabulku