ARABESQUE Precision Eyebrow Liner č. 50

Kód: 535.50
Neohodnoceno
Značka: ARABESQUE
398 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Voděodolná tužka se štětečkem pro precizně tvarované obočí. Voděodolná tužka na obočí se štětečkem velmi přesně a přirozeně tvaruje, konturuje a zahušťuje obočí.


Díky integrovanému stylingovému kartáčku lze barevný odstín Precision Eyebrow Liner zapracovat do obočí prvotřídním způsobem. Také promíchá barvu a vyčeše obočí do požadovaného tvaru.


Tužka vykreslí i ty nejjemnější linky. Díky mikrojemné tyčince lze kreslit extrémně jemné linky, imitovat chybějící chloupky obočí a tím skrýt světlá místa. Tužka přesně a přirozeně vytvaruje obočí, které vypadá neuvěřitelně reálně. Na konci je ergonomicky tvarovaný kartáček, který vytvoří dokonalý tvar.


Náplň tužky Precision Eyebrow Liner od ARABESQUE je vysouvací, proto ji není třeba ostřit.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Aplikace: Tužku Precision Eyebrow Liner od ARABESQUE otevřete a obkreslete si obočí malými linkami. Poté barvu rozetřete pomocí integrovaného štětečku a zároveň vytvarujte obočí. Nakonec naneste trochu rozjasňujícího korektoru nad a pod obočí, aby obočí vypadalo ještě přesněji a precizněji.


Profesionální tip ARABESQUE: Chcete si vytvořit precizní a perfektní tvar obočí? Pro vykreslení dokonalého tvaru obočí ho změříte tužkou.


Jak? Umístěte tužku pod jednou na nosní dírku a označte nahoře koncový bod obočí, poté podél zornice a nosu, abyste určili bod oblouku, a nakonec podél vnějšího koutku oka pro vnější koncový bod obočí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: