WOLFBERRY esenciální olej Citron 10ml

Kód: 40801
Neohodnoceno
Značka: WOLFBERRY
99 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Esenciální olej Citron výborně osvěžuje vzduch. Disponuje výraznými antibakteriálními a antivirovými účinky. Jeho vůně je svěží, citrusově-ovocná až sladká. Žlutá až světle zelená kapalina má příjemně osvěžující aroma a výborně povzbuzuje mysl. Poskytuje příjemnou, přirozenou atmosféru klidu a pohody. Vůně citronu podporuje koncentraci, výkon při studiu a pomáhá při kreativních činnostech.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Nejznámějším způsobem využití éterických olejů je jejich inhalace z aromalampy. Do nádobky s vodou nakapejte 3-8 kapek éterického oleje a nechte volně odpařovat. Konkrétní množství je závislé na druhu éterického oleje, velikosti prostoru a jeho větratelnosti.
Éterické oleje a směsi můžete použít například také k inhalacím při saunování. Olej nakapejte na kousek látky, buničiny či papíru a nechte odpařovat. Éterické oleje lze nakapat do vody a nalít přímo na rozpálené kameny. Kromě inhalací se dají éterické oleje a jejich směsi doporučit ke koupelím, masážím, obkladům nebo k přípravě aromaterapeutické kosmetiky.
Esenciální olej Citron je vysoce účinný především v kombinaci s jinými esenciálními oleji. Zejména s pomerančovým, mandarinkovým, limetkovým či bergamotovým. Upozornění: Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Jelikož éterické a vonné oleje zvyšují foto senzitivitu pokožky, nenavštěvujte po aplikaci solárium ani nevystavujte pokožku přímému slunečnímu záření! Riziko foto toxické reakce trvá po dobu 12 hodin od použití tohoto esenciálního oleje na pokožku. Pokud chcete výskytu nežádoucích reakcí zabránit, aplikujte přípravky s tímto olejem na pokožku večer před spaním. Esenciální olej Citron je netoxický. Tento éterický olej není určený pro těhotné a kojící ženy a dále pro děti do tří let věku. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném) oleji. Vždy nejprve otestujte malé množství kvůli možné citlivosti či alergické reakci. Možné riziko představuje zoxidovaný olej, který může podráždit pokožku. Při topickém použití (kamkoli na kůži) používejte pouze čerstvý olej, nanejvýš 1 rok starý.
Esenciální olej spotřebujte do 1 roku od otevření. Po uplynutí této doby již olej nepoužívejte terapeuticky (na tělo ani pro inhalace), nýbrž pouze pro domácí úklid. Esenciální oleje nikdy nepoužívejte vnitřně. Nepoužívejte neředěné na pokožku. Chraňte oči a sliznice. Chraňte před dětmi. Charakteristika Tento esenciální olej je získáván z kůry plodů citrusů limonových (Citrus limon). Ty jsou pěstovány ve Španělsku na jihu Itálie, Francie a na Sicílii. Silice z nich se lisuje za studena. K získání 1kg esence je potřeba asi 3000 citronů. Vůně je svěží, citrusově-ovocná a sladká. Příjemně osvěžující aroma výborně povzbuzuje mysl. Silice z citronu je antiseptická, insekticidní, deodorační, protizánětlivá a močopudná. Působí při infekcích, astmatu, kašli, akné, lupech, vysokém tlaku, celulitidě, abscesech a křečových žilách. Je součástí mnoha kosmetických a drogistických přípravků. Esence citronu má v kosmetických kompozicích obecně stimulující účinky. Na psychiku má uvolňující, osvěžující vůně citronu zklidňující účinky. Dokáže zrelaxovat a osvěžit jak psychiku, tak celé tělo. Svými zklidňujícími účinky skvěle doplňuje uvolňující pocity vyvolané např. během masáží. INCI:Citrus limon peel oil.
Složení citronový esenciální olej je bez přidaných látek a konzervantů. Neobsahuje také žádné CMR (karcinogenní, mutagenní a reprodukční toxiny). Je 100% čistý, přírodní, pravý a zcela bez nanočástic. Nebyl vyroben s parabeny ani žádné neobsahuje.
Hlavní komponenty: limonen, beta-pinen, gama-terpinen. Alergenní složky přirozeně obsažené v EO: citral, geraniol, limonen, linalol Skladování Chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, jelikož se tím snižuje životnost éterického oleje. Olej vždy dobře skladujte, nejlépe v suché a chladné místnosti mimo sluneční paprsky v dobře uzavřené lahvičce. Lahvičku neotvírejte příliš často, vystavení oleje působení vzduchu urychluje jeho oxidaci. Země původu Španělsko
Objem 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: