Hořčíkový olej 100ml

Kód: WHHO1X100
Neohodnoceno
Značka: WOLDOHEALTH
269 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Hořčíkový olej na svaly z čistě přírodního zdroje Zechstein. Magnesiový olej univerzální pro regeneraci, svalovému napětí a další. 5 ml magnesiového oleje obsahuje 508 mg hořčíku. Vysoké dávky s 31% chloridem hořečnatým. Testován a balen výhradně v Německu za standardů nejvyšší kvality.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Hořčíkový olej ve spreji vysoké kvality Náš olej pochází z čistě přírodního zdroje Zechstein z bývalých moří, místo které je 250 000 000 let staré. Magnesiový olej není výroben ze směsi vloček chloridu horečnatého, je vyroben bez chemického a tepelného ošetření. Tekutý hořčíkový olej 100 ml vše přírodní s praktickým otvorem pro dávkování. Ryze čistý zechstein magnesiový olej na svaly pro regeneraci, svalovému napětí, bolesti svalů, svalovém zranění, sport či jen k relaxaci. Přípravek hořčíku určený k vnějšímu použití, vysoké dávky s 31% chloridem hořečnatým.


Hořčíkový olej Zechstein je nejvíce doporučovaný hořčíkový olej na světě! Chlorid hořečnatý tekutý roztok rozpustný ve vodě, může být použit jako masážní olej. Vysoká koncentrace hořčíku má velmi dobrou skluznost, 5 ml magnesiového oleje poskytuje 508 mg hořčíku. Koncentrovaný nasycený roztok chloridu hořečnatého lze použít i jako přísadu do vany při koupání, do lázně na nohy.


Magnesium může zabraňovat bolestivým křečím včetně křečovitým stahů srdce. Zechstein magnesium hořčíkové přípravky získané z hořčíkové soli.


Transdermální podání je v současnosti nejvhodnějším způsobem podání chybějících přírodních látek. Transdermální použití jako gel, krém nebo tekutina. Čistý chlorid můžete též použit s přírodními přísadami jako minerální sprej pro péči o pleť.  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

  • Přispívá k elektrolytické rovnováze.

  • Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

  • Přispívá k normální činnosti nervové soustavy

  • Přispívá k normální činnosti svalů.

  • Přispívá k normální syntéze bílkovin.

  • Přispívá k normální syntéze bílkovin.

  • Přispívá k normální psychické činnosti.

  • Přispívá k udržení normálního stavu kostí.

  • Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů.

Hořčíkový olej použití/aplikace: Nechá se 10-15 minut absorbovat, pak je třeba se opláchnout nebo zbytky oleje setřít z pokožky. Může uvolnit svaly.


Žádné vonné látky, barviva, konzervační látky, silikonové oleje a deriváty. Hořčíkový olej je testován a balen výhradně v Německu při dodržení standardů nejvyšší kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: