Košík

Váš nákupní košík je prázdný.

Kariéra

Obchodní referentka

Hledáme obchodní referentku a posilu do našeho kolektivu Centra zdraví AMIBEAUTY® a společnosti Amispol® na HPP.

Nabízíme práci v příjemném prostředí s množstvím firemních benefitů.

Požadujeme:

  • minimálně SŠ nebo VŠO vzdělání ve zdravotnictví nebo kosmetice
  • praxe ve stejné či obdobné pozici min. 2 roky
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • obchodní dovednosti – přizpůsobivost a schopnost zvládat zátěžové situace
  • PC velmi dobře, Word, Excel, ekonomický program POHODA (znalost výhodou)
  • ŘP B podmínkou
  • NJ nebo AJ podmínkou

Pracovní náplň:

  • zajištění plynulého chodu recepce
  • přijímání příchozích telefonních hovorů a vyřizování emailů
  • zodpovědnost za pokladní operace, tržbu a hotovost v pokladně
  • práce s rezervačním systémem
  • přebírání poštovních zásilek (dopisy, balíky, …)
  • zajišťování nákupu a prodeje zboží
  • administrativní úkony spojené s naskladňováním a prodejem zboží
  • aktualizace eshopu
  • obsluha zdravotních přístrojů (po řádném zaškolení)

AMIBEAUTY®, Tovární 1378/40, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: 608 300 072, 475 511 100
Email: info@amispol.cz, www.amispol.cz, www.amibeauty.cz

VKLÁDÁM PRODUKTY DO KOŠÍKU