WALZYM Enzymové kapsle 180ks

Kód: W75
Neohodnoceno
Značka: WALZYM
2 912 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Walzym kapsle je vhodné užívat:
- k podpoře a udržení fyziologického stavu
- v době zvýšené potřeby
- pro podporu imunitního systému
Kapsle jsou vhodné pro všechny generace aktivních lidí a sportovce.
Díky vysoké aktivitě a množství enzymů dokáže jedna kapsle nahradit několik běžných tablet.
Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm a přispívá k tvorbě kolagenu důležitého pro žíly, chrupavky a pokožku. Další synergickou složkou je rutin - bioflavonoid, který patří mezi vysoce stabilní antioxidanty a působí především na cévní stěnu.
Tato kombinace má pozitivní vliv na regeneraci organizmu po fyzické i psychické zátěži. Proteolytické enzymy nám pomáhají zajišťovat rovnováhu imunitního systému tak, aby záněty proběhly optimálně a bez následků.
Neobsahuje chemická barviva, lepek či laktózu.
Obsah: 180kapslí (na 90dní)

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Walzym® je souhrnný název přípravků vyvinutých českou rodinnou společností Wald Biotech postavenou na tradici a znalostech farmacie, lékařství, biochemie a enzymoterapie. Vlastnosti, typ, charakter a parametry přípravku vyhovují účelu použití a jsou v souladu se současnými odbornými poznatky.
Enzymy jsou složené bílkoviny, které umožňují a řídí většinu biochemických procesů v organismu. Proto je také nazýváme biokatalyzátory. Proteolytické enzymy, především lidskému tělu vlastní trypsin a chymotrypsin, mají v organismu z pohledu biochemie látkové přeměny významnou roli a podílejí se skrze proteolýzu na odstraňování metabolitů (odpadní látky biochemických reakcí). Výživové produkty s vysokým obsahem komplexu enzymů trypsinu, chymotrypsinu a vitaminu C se již mnoho desetiletí a s výbornými výsledky používají nejen u vrcholových sportovců*. Enzymové přípravky s proteolytickými enzymy vycházejí z výzkumu druhé poloviny 20.století a jsou postavené především na kombinaci 4 proteáz: tělu vlastní enzymy Trypsin a Chymotrypsin a rostlinné enzymy Bromelain a Papain. Vysoká aktivita obsažených enzymů a podávání ve formě enterosolventních kapslí složených z rostlinné želatiny bez chemických barviv umožňují komfortní užívání přípravku Walzym® kapsle.
1 kapsle obsahuje:
Trypsinum/Chymotrypsinum 100 mg
Papainum** 100 mg#
Bromelain** 100 mg#
A navíc:
Rutosidum trihydricum 100 mg
Vitamín C 15 mg*
Pomocné látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, matlodextrin, hypromeloza, sorbitol, gumma gella
* 18 % doporučené denní dávky
** Extrakt
# v novém složení 150 mg
Užívejte 1 kapsli 2x denně.
Při stavech vyžadujících intenzivnější přístup užívají dospělí 2x denně 2 kapsle. Krátkodobě (max. 10 dní) lze dávku zvýšit až na 2x denně 3 kapsle.
Nerozkousané kapsle užijte na lačno, tedy nejméně 2 hodiny po posledním jídle, a po zapití vodou nejezte nejméně 30 minut.
Upozornění:
Uchovejte mimo dohled a dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a chladu. Doba data minimální trvanlivosti je vyznačena na obalu. Pokud užíváte léky na ředění krve nebo trpíte poruchou srážení krve, poraďte se před užitím se svým lékařem nebo lékárníkem. Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro těhotné, kojící ženy a děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: