Aroma difusér LAURA tmavě hnědá 400ml

Kód: AL004
Neohodnoceno
812 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Ultrasonický aroma difuzér s objemem nádoby 400 ml, automatické vypnutí, 7 nastavitelných barev LED podsvícení a časovač mlhoviny, doba provozu až 6 h, doporučená velikost místnosti do 40 m2, hlučnost do 40 dB, barva difuzéru tmavé dřevo.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Stačí přidat 3–5 kapek vybraných esenciálních olejů do 400 ml vody a vaše místnost se rázem stane příjemně voňavou oázou.
Studená vonná mlhovina pomůže snížit pohyb poletujících prachových mikročástic a posílit váš pocit čistoty okolního prostoru.
Díky propojení terapeutické funkčnosti a krásného designu jde o vítaný doplněk jakéhokoliv interiéru, který může sloužit i jako vhodný dárek pro vaši rodinu, nebo přátele.
Nebudete-li mít však chuť na aromaterapii, lze ultrasonický difuzér využít jako zvlhčovač vzduchu.
Vlivem topení v zimních měsících máme častokrát problém se suchým vzduchem, který může dále vysušovat naše dýchací cesty. Difuzér studenou mlhovinou dokáže zvlhčit suchý vzduch a vytvořit příjemné prostředí. Zavřete oči, nadechněte se.
Difuzér disponuje automatickým vypnutím v případě, že dojde v nádržce voda. Má nastavitelné LED podsvícení se 7-mi barvami a časovač vypnutí. Doba provozu je až 6 hodin. Doporučujeme pro místnosti o velikosti do 40 m2. Hlučnost difuzéru 20 ~ 40 dB, difuzér je vhodný i pro noční použití. Přístroj může být po dobu užívání mírně zahřátý. Nemá to vliv na jeho správnou funkci.
Difuzér je vhodný do kosmetických salónů, spa a jóga center, ale i do ložnic, obývacích a dětských pokojů, na WC, do konferenčních místností, kanceláří, hotelů, nemocnic nebo do jakýchkoli jiných soukromých, nebo veřejných prostor.
Klíčové vlastnosti směs vody a malého množství esenciálních olejů je rozptylována do ovzduší v podobě extrémně jemných mikročástic Zvlhčuje a ionizuje vzduch. Čistí vzduch, díky kterému odstraníte prach a nežádoucí zápach. Malé rozměry, snadný transport a snadné čištění. Velice tichý provoz, který nenaruší vaše klidné prostředí.
Možnost regulace foukání mlhoviny: dva režimy regulovatelné dlouhým podržením tlačítka MIST – nízké foukání / vysoké foukání mlhoviny
Bezpečnost a spolehlivost: jakmile není v nádobě dostatek vody, přístroj se automaticky vypne. Nízká spotřeba energie. Další funkce a použití.
Posiluje imunitu. Přispívá ke zlepšení alergické rýmy, astmatu a problémů s dýcháním. Lze jej použít pro hubení hmyzu, ničí bakterie a roztoče Rozkládá zbytkový kouř a eliminuje zdroj zápachu. Může působit jako emoční stimulant: přispět k vašemu uklidnění a zbavit vás nadbytečného stresu. Může urychlovat metabolismus buněk, stimulovat jejich aktivitu. Po určité době používání se v místnosti může utvořit jemná mlha.
Parametry a specifikace:
Materiál: plast Barva: tmavé dřevo Výkon: 12 W Výstupní napětí: 12 V Vstupní napětí: 100–240 V Frekvence: 50–60 Hz Frekvence vibrací: 1.7 MHz Objem nádržky na vodu: 400 ml Provozní doba: až 6 hodin Hluk: 20 ~ 40 dB Počet výstupu vzduchu: 1 Automatické vypnutí: ano, poté, co se voda v nádobě vyčerpá Podsvícení: střídání 7 barev, výběr konkrétní barvy, možnost vypnutí svícení Rozměry: 180 × 100 mm
Hmotnost difuzéru: 488 g
Záruka: 2 roky
Obsah balení: difuzér, nabíječka do elektrické sítě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: