Mořské soli z Ninu

Mořská sůl z Ninu je bohatá na chuť a množství minerálů i stopových prvků. Sklízí se ručně tradičním a velmi šetrným způsobem. Čisté prostředí, velké množství slunečního svitu, silný vítr z hor, vynikající geografická poloha a biologická rozmanitost zajišťuje výjimečnou kvalitu této soli.

Krátce o mořské soli z Ninu

Solana Nin se nachází na pobřeží Jaderského moře v blízkosti pěti chorvatských národních parků. Historie produkce soli sahá do starověkých římských dob a v současnosti pokrývá oblast 55 ha v laguně královského města Nin. Mořská sůl z Ninu je bohatá na chuť a má vysoké nutriční hodnoty. Sklízí se ručně tradičním a přirozeným způsobem. Čisté prostředí, velké množství slunečního svitu, silný vítr z hor, vynikající geografická poloha a biologická rozmanitost zajišťuje výjimečnou kvalitu této soli.

Naše sůl je darem slunce, moře a větru. Lidská ruka jen s láskou sůl sbírá. Bylo tomu tak po generace a bude tomu i v budoucnu. Mořská sůl z Ninu je vyráběna ekologicky šetrnými procesy, je léčivá a biodynamická. Na proces sušení v lagunách pozitivně působí rozmanitost místní flóry a fauny a také blízkost léčivého bahna.

Nejprodávanější

32 položek celkem

Cena

90854
190854

Značky

Položek k zobrazení: 32
Obrázek
853 Kč

Mlýnek na sůl z dubového dřeva s keramickým mechanismem. Velikost zrn soli (granulace) lze měnit.

10081
Obrázek
111 Kč

Ručně sbíraná mořská sůl bohaté chuti a bez chemických přísad. Mořská sůl z Ninu je bohatá na chuť a množství minerálů i stopových prvků. Sklízí se ručně tradičním a velmi...

10147
Obrázek
496 Kč

Dubová slánka s víčkem a dřevěnou lžící. Krásný design dokonale ladí s moderními i tradičními interiéry.rozměry:průměr (vnější část): 10,2 cmvýška: 5,8 cmvnitřní průměrl: 7,2...

10185
Obrázek
200 Kč

Počátky uzené soli sahají do 8. století, kdy Vikingové odpařovali mořskou sůl nad otevřeným ohněm. Pro dokonalou chuť uzené soli spolupracujeme s firmou vyrábějící nejlepší...

10195
Obrázek
169 Kč

Květ soli z Ninu je „kaviárem soli“, produkt nejvyšší kvality a výjimečné chuti, který se stal nezbytným kořením všech gurmánských pochoutek. Obsah: 80 g.

10267
Obrázek
536 Kč

Květ soli z Ninu je „kaviárem soli“, produkt nejvyšší kvality a výjimečné chuti, který se stal nezbytným kořením všech gurmánských pochoutek. Obsah: 500g

10357
Obrázek
134 Kč

Ručně vyráběné mýdlo s mořskou solí a olivovým olejem s jemným peelingovým účinkem. Ideální pro pokožku dobře reagující na mořskou vodu. Obsah 125g.

10362
Obrázek
246 Kč

Šampon s mořskou solí a levandulí blahodárně působí na Vaši pokožku hlavy. Návod k použití: Jemně vmasírujte do vlasů, nechte chvíli působit a poté opláchněte.

10397
Obrázek
249 Kč

Šampon s mořskou solí a šalvějí blahodárně působí na Vaši pokožku hlavy. Návod k použití: Jemně vmasírujte do vlasů, nechte chvíli působit a poté opláchněte.

10398
Obrázek
246 Kč

Šampon s mořskou solí, granátovým jablkem a divokou růží blahodárně působí na Vaši pokožku hlavy. Návod k použití: Jemně vmasírujte do vlasů, nechte chvíli působit a poté...

10399
Obrázek
225 Kč

Květ soli z Ninu je „kaviárem soli“, produkt nejvyšší kvality a výjimečné chuti, který se stal nezbytným kořením všech gurmánských pochoutek. Obsah: 130 g.

10459
Obrázek
179 Kč

Ručně sbíraná mořská sůl bohaté chuti a bez chemických přísad. Obsah 600g.

10600
Nahoru
Další produkty

Květ mořské soli z Ninu obsahuje hned 80 přírodních minerálů, mezi které patří například sodík (Na), draslík (K), vápník (Ca) a hořčík (Mg). Také je zdrojem několika stopových prvků, jako je jód (I), fosfor (P), brom (Br), zinek (Zn), železo (Fe), mangan (Mn), křemík (Si) a měď (Sn).

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky