VitaHarmony Beta karoten 25.000 m.j. 100 tobolek

Kód: 000507
Neohodnoceno
Značka: VITAHARMONY
177 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Karoteny jsou látky ze skupiny karotenoidních barviv, z nichž nejrozšířenější a nejznámější je beta karoten. Je významným prekurzorem vitaminu A, který přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a imunity. V těle dochází k biochemické přeměně beta karotenu a to jen do té míry, kolik tělo právě potřebuje, zbytek se bezpečně vyloučí. Nehrozí tedy předávkování jako u vitaminu A. Neobsahuje cukr ani barviva. Je vhodný pro diabetiky. Karotenoidy jsou látky, které se vyskytují převážně v ovoci a zelenině a dávají jim typické žluté a oranžové zabarvení. Nejbohatšími zdroji beta karotenu jsou mrkev, meruňky, rajče, mango, broskve, špenát, brokolice nebo paprika.
Blahodárně působí v kůži jako ochrana před ultrafialovým zářením. Díky těmto účinkům se betakaroten stává velmi populárním doplňkem stravy zejména v jarních a letních měsících. Další významnou funkcí betakarotenu může být snadná přeměna vitaminu A v lidském těle. Blahodárně působí na funkci zraku. Je tedy vhodný pro lidi, kteří často namáhají své oči sledováním televize, prací na počítači nebo dlouhým řízením vozu.
Karotenoidy se také vyskytují v živočišných zdrojích, např. dávají zabarvení vaječnému žloutku, máslu nebo masu lososa. Beta karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Doporučuje se užívat jej v kombinaci se selenem a vitaminem E. 6 mg=10.000 m.j. beta karotenu v jedné měkké želatinové tobolce. Užívání beta karotenu je velmi důležité nejen v létě, ale také před zimní dovolenou. Zatímco voda odráží 25 % UV záření, které se k přímému záření přičítá, sníh odráží až 80%.
Upozornění : Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Skladování : Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.
Doporučené dávkování : 1 tobolka ob den, nejlépe ráno při jídle. V době intenzivního slunění 1 tobolka denně. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Tobolku spolkněte celou a zapijte tekutinou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: