DUOLIFE Collagen Body Butter 200 ml

Kód: DLKOPPBU01CO00
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
623 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Zpevňující a modelující tělové máslo Pro Collagen Body Butter 200 ml je kompozice pěti forem kyseliny hyaluronové spolu s kolagenem, komplexem 8 rostlinných výtažků, výtažkem z aceroly, avokádovým olejem, bambuckým máslem, kakaovým máslem, betainem a močovinou uzavřená ve formuli HyalFive 24/7 Nutri-Form™. Máslo pomáhá zlepšit hydrataci, pružnost a elasticitu pokožky.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Nejnovější vědecké výzkumy potvrzují přímou souvislost mezi zdravím a duševní pohodou, vzhledem a stavem pokožky. Kůže je jedním z největších orgánů lidského těla a plní řadu důležitých funkcí, včetně ochrany před škodlivými vnějšími vlivy a regulace tělesné teploty. Důležitá je však nejen její fyzická ochrana, ale také její stav a vzhled. Díky nejnovějším vědeckým výzkumům dnes víme, že stav naší pokožky úzce souvisí s naším celkovým zdravím a duševní pohodou. Nezdravý životní styl, stres, znečištění a špatná strava mohou ovlivnit stav pokožky. Naopak zdravý životní styl, správná strava a pravidelné cvičení, stejně jako dobrá péče o pokožku mohou pomoci udržet její krásný vzhled. To vše potvrzuje, že zdraví a duševní pohoda úzce souvisí se vzhledem a stavem pokožky, která je důležitým aspektem našeho každodenního života a je třeba o ni řádně pečovat.
Na počátku našeho hledání byl komplexní a holistický přístup k péči o zdraví a tělo. Kosmetické přípravky byly upraveny v souladu s myšlenkou #DUOLIFEGoUP!. Díky vylepšenému složení bylo současné kosmetické portfolio obohaceno o více účinných látek, které přispívají k účinnější péči o pokožku i vlasy a jejich krásný vzhled. To není vše, co myšlenka #DUOLIFEGoUP! v oblasti kosmetických přípravků DUOLIFE nabízí. Nejnovější vylepšené kosmetické přípravky mají vyšší index přirozenosti. Zvýšení indexu přirozenosti znamená, že při výrobě používáme stále více surovin přírodního původu.
Kolagen:
je zodpovědný za hydrataci;
podporuje regeneraci;
zlepšuje elasticitu;
vytváří ochrannou vrstvu na povrchu kůže;
zklidňuje podráždění.
Tělové máslo Pro Collagen Body Butter 200 ml
Zpevňuje
Modeluje
Hydratuje
Zvyšuje pružnost
Zlepšuje napnutí kůže
Vyhlazuje pokožku
Zmírňuje podráždění spojené s nadměrnou suchostí pokožky
Tvoří ochrannou vrstvu pokožky
Tělové máslo Pro Collagen Body Butter 200 ml je kombinace pěti forem kyseliny hyaluronové, kolagenu, směsi 8 rostlinných výtažků a dalších cenných účinných látek. Komplex rostlinných výtažků se získává z pupečníku asijského, přesličky rolní, vilínu virginského, citronu, chmele, borovice, rozmarýnu a šalvěje. Kromě toho je ve složení tělového másla přítomen také výtažek z aceroly, který má vyhlazující a hydratační vlastnosti.
Vhodně zvolená kompozice dalších složek: bambuckého másla, kakaového másla a avokádového oleje přispívá k vytvoření ochranné vrstvy na povrchu kůže. Kromě toho močovina obsažená ve složení zajišťuje řádnou hydrataci pokožky.
Tělové máslo Pro Collagen Body Butter 200 ml dokonale ladí s ostatními produkty řady Beauty Care, zejména s kosmetickými přípravky obsahujícími kolagen, a také s vylepšenou kosmetickou řadou Pro Keratin. Všechny produkty z řady Beauty Care, Pro Collagen i produkty pro péči o vlasy z vylepšené řady kosmetických přípravků Pro Keratin jsou účinné a bezpečné pro pokožku i vlasy. Jejich vzájemná kombinace přispívá ke komplexní péči o tělo.
Účinné látky obsažené v tělovém másle Pro Collagen Body Butter 200 ml
komplex 5 forem kyseliny hyaluronové - tyto formy kyseliny hyaluronové se liší strukturou a velikostí částic;
směs 8 rostlinných výtažků z pupečníku asijského, přesličky rolní, vilínu, citronu, chmele, borovice, rozmarýnu a šalvěje;
kompozice 2 typů kolagenu rybího původu s velmi vysokou biologickou dostupností;
výtažek z aceroly;
avokádový olej;
bambucké máslo;
kakaové máslo;
močovina;
betain.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: