Health&colostrum Colostrum kapsle lgG40 (400mg) 90kapslí

Kód: IG40
Neohodnoceno
374 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Colostrum kapsle IgG 40 jsou svým obsahem colostra a imonoglobulinů (IgG 40) nejsilnější kapsle na českém trhu. Colostrum kapsle jsou jedinečnou kombinací přírodních látek živočišného a rostlinného původu celkově podporující zdraví.
Obsahem colostra nejsilnější kapsle na českém trhu (400 mg v kapsli). Maximální hodnoty účinných látek a imunoglobulinů IgG 40. Nová forma sprejově sušeného bovinního colostra. Ochrana imunoglobulinů před předčasným štěpením v zažívacím traktu. Kapsle obsahují colostrum z výhradně českých kontrolovaných farem.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Složení: 1 kapsle obsahuje 400 mg kravského colostra. Obal kapsle obsahuje želatinu a oxid titaničitý.
Použití colostra: Colostrum se doporučuje užívat jako prevence proti chřipce, nachlazení a virovým onemocněním. Colostrum se podává i při onemocnění, rekonvalescenci, po úrazu a dlouhodobém užívání antibiotik. Colostrum produkty mohou užívat jak děti, tak i dospělí. Dle lékařských studií je doporučeno podávat dětem colostrum jako prevenci proti virovým onemocněním a jako podporu pro jejich růst. Ohledně podávání jakýkoliv doplňků stravy či léků je nutné, aby se těhotné či kojící matky poradily se svým ošetřujícím lékařem. Colostrum je vhodné pro alergiky, astmatiky a lidi s Alzheimerovým onemocněním.
Účinky colostra: Colostrum je mlezivo, které je součástí mateřského mléka a vytváří se v prsních žlázách v prvních hodinách po porodu. Tato přírodní látka poskytuje perfektní kombinaci životně důležitých složek (imunoglobuliny, růstové faktory, vitamíny, minerály a proteiny), které napomáhají našemu tělu v boji proti parazitům, bakteriím a virům. Faktory, které mlezivo obsahuje, zaručují celkovou imunitu a ochranu před infekcemi, bakteriemi a viry nejen u novorozenců. Imunoglobuliny (IgG), známé jako protilátky, jsou využívány imunitním systémem, aby identifikovaly, bojovaly a neutralizovaly neznámé objekty, jako jsou především bakterie a viry. Absorpce imunoglobulinů je nezbytná pro pasivní imunitu nově narozených savců.
Colostrum a růstové faktory: Růstové faktory jsou nedílnou součástí tekutého kolostra. Jejich hlavní úlohou je stimulovat vyrovnaný růst. Růstové faktory ovlivňují proces spalování, regenerují kosti, svaly, tkáně, kůži i chrupavky. Přítomnost těchto faktorů pomáhá při nabírání svalové tkáně a podporuje celkový růst svalové hmoty.
Doporučené dávkování: 1 - 3 kapsle 1x denně. Při prevenci užívejte 1 - 2 kapsle Při viróze či nachlazení dávky zvyšujte. Doporučujeme zapít dostatečným množstvím vody Nezapíjet horkým nápojem.
Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Skladujte v suchu, chladu a temnu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: