Jemná mořská sůl 500g

Kód: 10240
Neohodnoceno
Značka: SOLANA NIN
102 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Ručně sbíraná mořská sůl bohaté chuti a bez chemických přísad. Mořská sůl z Ninu je bohatá na chuť a množství minerálů i stopových prvků. Sklízí se ručně tradičním a velmi šetrným způsobem. Čisté prostředí, velké množství slunečního svitu, silný vítr z hor, vynikající geografická poloha a biologická rozmanitost zajišťují výjimečnou kvalitu této soli. Právě chuť hrubé a jemné mořské soli a její široké použití z ní dělají náš nejvyhledávanější produkt.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Krátce o mořské soli z Ninu Solana Nin se nachází na pobřeží Jaderského moře v blízkosti pěti chorvatských národních parků. Historie produkce soli sahá do starověkých římských dob a v současnosti pokrývá oblast 55 ha v laguně královského města Nin.
Použití: Všude tam, kde je potřeba sůl. Rozdíl v chuti poznáte okamžitě.
Složení: NaCl 99,10 %, Ca 0,24 %, Mg 0,25 %, K 0,10 %, H2O do 5 %, ostatní minerály 0,31 %. Přirozeně obsažený jód také znamená, že sůl je nejodizovaná. Nerafinovaná.
Obsah: 500g.
Mořská sůl z Ninu je bohatá na chuť a má vysoké nutriční hodnoty. Sklízí se ručně tradičním a přirozeným způsobem. Čisté prostředí, velké množství slunečního svitu, silný vítr z hor, vynikající geografická poloha a biologická rozmanitost zajišťuje výjimečnou kvalitu této soli. Naše je sůl darem slunce, moře a větru. Lidská ruka jen s láskou sůl sbírá. Bylo tomu tak po generace a bude tomu i v budoucnu.
Mořská sůl z Ninu je vyráběna ekologicky šetrnými procesy, je léčivá a biodynamická. Na proces sušení v lagunách pozitivně působí rozmanitost místní flóry a fauny a také blízkost léčivého bahna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: