Mořská sůl-Květ soli s lanýži 80g

Kód: 10329
Neohodnoceno
Značka: SOLANA NIN
214 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Ručně sbíraný květ soli z Ninu v kombinaci s černým lanýžem, produkt nejvyšší kvality a výjimečné chuti, který se stal nezbytným kořením mnoha gurmánských pochoutek. Obsah 80g.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Solný květ s istrijským černým lanýžem obohatí každý pokrm o specifickou chuť a výjimečné lanýžové aroma. Použití: Vhodný k těstovinám, rýži, do omáček nebo k červenému, drůbežímu a rybímu masu. Ti největší gurmáni si tuto výjimečnou kombinaci jistě rádi dopřejí také k sýrům a jemným paštikám. Vychutnejte si skutečné gastronomické potěšení!
Krátce o mořské soli z Ninu Solana: Nin se nachází na pobřeží Jaderského moře v blízkosti pěti chorvatských národních parků. Historie produkce soli sahá do starověkých římských dob a v současnosti pokrývá oblast 55 ha v laguně královského města Nin.
Mořská sůl z Ninu je bohatá na chuť a má vysoké nutriční hodnoty. Sklízí se ručně tradičním a přirozeným způsobem. Čisté prostředí, velké množství slunečního svitu, silný vítr z hor, vynikající geografická poloha a biologická rozmanitost zajišťuje výjimečnou kvalitu této soli.
Naše sůl je darem slunce, moře a větru. Lidská ruka jen s láskou sůl sbírá. Bylo tomu tak po generace a bude tomu i v budoucnu. Mořská sůl z Ninu je vyráběna ekologicky šetrnými procesy, je léčivá a biodynamická. Na proces sušení v lagunách pozitivně působí rozmanitost místní flóry a fauny a také blízkost léčivého bahna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: