VitaHarmony Omega 3 extra DHA 180 tbl.

Kód: 001401
Neohodnoceno
Značka: VITAHARMONY
363 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Omega 3 extra DHA- kyselina eikosapentaenová (EPA) a dokosahexaenová (DHA). Mastné kyseliny přispívají k udržení normální činnosti srdce, zraku a mozku.
Měkké želatinové tobolky s vysokým obsahem omega3 mastných kyselin, které jsou navrženy speciálně pro děti od 3 let. Omega3 nenasycené mastné kyseliny jsou pro člověka esenciální – to znamená, že si je náš organismus neumí sám vytvářet, ale jsme závislí na jejich příjmu v potravě. Mezi nevýznamnější omega3 patří kyselina eikosapentaenová (EPA) a dokosahexaenová (DHA). Tyto mastné kyseliny přispívají k udržení normální činnosti srdce. DHA podporuje normální stav zraku a činnost mozku. Příznivého účinku u dospělých se dosáhne při přívodu minimálně 250 mg EPA a DHA denně. Rybí olej je přirozeným zdrojem vitaminů rozpustných v tucích – A, D a E. Vzhledem k vysoké náchylnosti rybího oleje k oxidaci doporučujeme zvýšení současného příjmu antioxidantů.
Omega 3 extra DHA - vhodná i dětem - 180 tob.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Doporučené dávkování: Děti od 3 do 4 let: 1 kapsle 1x denně Děti od 5 do 10 let: 1 kapsle 2x denně Děti od 11 let a dospělí: 1 kapsle 3x denně
Pro optimální trávení rybího oleje je důležité jeho užívání spolu s jídlem, popřípadě alespoň těsně po jídle. A to z důvodu, že při jídle dochází ke zvýšenému vylučování žluči a k lepší emulgaci rybího oleje. Zároveň to umožňuje snazší vstřebávání vitamínů, které jsou rozpustné v tucích - vitamíny D, A, E a K.
Skladujte: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: