Remmele’s Propolis Lösung přírodní roztok 10 ml

Kód: 180084
Neohodnoceno
227 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Propolis Lösung - bradavice, kuří oka, mykózy, změkčení ztvrdlé kůže, uzavírá lehké oděrky

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Unikátní přírodní přípravky Remmele’s Propolis se 100% čistým Propolisem a směsi přírodních olejů pro obory pedikúra/podologie. Přípravky s obsahem 100% čistého propolisu jsou velmi známé a používané pro svou účinnost. Jsou antimykotické, protizánětlivé, antibakteriální, uklidňující, ochranné, regenerační a také jsou ideální pro lidi s diabetem.
Značka Remmele’s Propolis obsahuje 4 základní přípravky: Propolis Balsam-Spray, Propolis Lösung, Propolis Balsam, Propolis Shea-Balsam. Všechny jsou zařazeny do Programu PROFI.
Doporučené použití: bradavice, změkčení kůže, mykóza, popraskaná kůže, ošetření: kuří oka, jizvy, zranění, nehtové valy, uzavření lehkých oděrek kůže, na neurodermatitidu, vhodné pro suchou, hojně šupinkovou kůži, péče o všechny typy jizev, po opalování, vynikající pro denní péči o celé tělo a vhodný také jako antiperspirant. Remmele’s Propolis - Propolis Lösung - změkčení ztvrdlé kůže, uzavírá lekhé oděrky, péče o nohy a celé tělo Možnosti použití: změkčení ztvrdlé kůže uzavření lehkých oděrek kůže péče o kůži zajištění a uchování obvazů napuštění obvazu péče o tetování, permanentní make-up a piercingy péče při akné péče o zvířata.
Jak to funguje:Protože roztok není rozpustný ve vodě, nepronikne do hlubokých vrstev kůže, ale spíše vytvoří ochranný film na mozolnaté vrstvě kůže. „Mechanicky“ změkčuje přebytečné mozoly a usnadňuje odstranění. Pevné materiály v roztoku podporují elasticitu a pružnost kůže. Bioflavonoid obsažený v propolisu působí proti rozmnožování bakterií.
Použití: Aplikujte lokálně na kůži; po osušení nedojde k dalšímu zbarvení roztoku (vlastnosti tohoto přírodního produktu); nesmí se dostat do kontaktu s očima
Aktivní složky: Tekutý exktrakt propolisu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: