WALZYM Enzymový krém 100ml

Kód: W54
Neohodnoceno
Značka: WALZYM
990 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Enzymový krém Walzym® zvyšuje regenerační vlastnosti kůže a podporuje její elasticitu, snižuje riziko infekce, omezuje tvorbu vazivové tkáně a jizevnatění.
Je určen k hygieně kůže celého těla zejména ve vztahu k jejímu stárnutí, mechanickému poškození a nevhodnému mikrobiálnímu osídlení.
Obsahuje desetiletími prověřené proteolytické enzymy trypsin, chymotrypsin, bromelain a papain. Dále je v krému vápenná sůl kyseliny pantotenové (calcium pantothenicum), která je nepostradatelná pro regeneraci pokožky a vitamin E (tokoferol acetát) právem nazývaný vitamínem krásy. Všechny jmenované látky jsou z přírodních zdrojů a pro jejich pozitivní účinky se v medicíně využívají v přípravcích na hojení ran, jizev a popálenin, podporu epitelizace kůže a pro jejich protizánětlivý účinek. Za konzervant byl cíleně zvolen chlorhexidin v nízké koncentraci, který se běžně využívá v medicíně jako antibakteriální látka (stomatologie, gynekologie) a v kombinaci s proteolytickými enzymy je významně zvýšena jeho účinnost. Jemná a příjemná vůně je dosažena přírodní levandulovou silicí v kombinaci s přírodním kokosovým olejem.
Účinné látky:
Trypsin, Chymotrypsin, Bromelain, Papain a chlorhexidin.
Objem: 100ml

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Zásadní biologické účinky proteolytických enzymů v krému Walzym® jsou:
- ve vztahu k přirozenému stárnutí kůže
- snížení tvorby vazivové tkáně a jizevnatění
- udržování elasticity kůže
- udržování optimální obranyschopnosti kůže proti vnějším negativním vlivům
- ve vztahu k mechanickému opotřebení (puchýře, otlaky, dekubity, nehojící se chronické rány, akutní a chronické záněty, modřiny,záděry a nastupující zarůstající nehet)
- zvýšení regeneračních vlastností kůže
- udržování optimálního prokrvení (krevní mikrocirkulace)
- snížení rizika infekce poraněných ploch
- ve vztahu k bakteriím a kvasinkám
- omezení tvorby biofilmu, tedy omezení růstu mikrobiálního společenství na povrchu kůže zejména v oblastech zapářky a na spodině vředu nebo dekubitu
- omezení schopnosti bakterií a kvasinek pevně přilnout ke kůži (snížení adherence).
Adherence je základním předpokladem růstu bakterií a kvasinek, jejich dělení a kolonizace povrchu (tvorba biofilmu) zejména mechanicky opotřebené kůže a kůže se sníženou vlastní obranyschopností.
Použití a dávkování:
Po běžné hygieně vodou a nedráždivým mýdlem nebo sprchovým gelem naneste 2x denně na příslušnou oblast těla takové množství krému, které po důkladném rozetření pokryje požadovanou plochu. Nepoužívejte při známé nesnášenlivosti látek obsažených v přípravku. Nedráždivost lze před prvním použitím vyzkoušet natřením Enzymového krému WALZYM® na vnitřní stranu předloktí.
Upozornění:
Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním světlem! Uchovejte mimo dohled a dosah dětí. Dermatologicky testováno. Doba použitelnosti je označena na obalu. Určeno k topickému použití (bez parabenů, silikonů, alkoholů, SLS a SLES).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: