WOLFBERRY MACA PERUÁNSKÁ, MLETÁ 250g

Kód: 40556
Neohodnoceno
Značka: WOLFBERRY
168 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Wolfberry Maca peruánská mletá je prášek z kořene rostliny Lepidium meyenii. Má nasládlou, mírně karamelovou a kořeněnou chuť. Kořen maca podporuje fyzické a duševní zdraví, vytrvalost a vitalitu.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Maca (Lepidium meyenii) je rostlina, která pochází z peruánských And a roste v nadmořské výšce od 3500 m. Vyhovuje jí skalnatá, pro většinu ostatních rostlin nehostinná půda v extrémních vysokohorských klimatických podmínkách. Bylo zjištěno, že maca pěstovaná v jiném prostředí má jiné složení živin a hypokotylu, než ta rostoucí v peruánských Andách.
Konzumují se kořeny velikosti ředkvičky, které jsou po tisíce let ceněny domorodci nejen jako potravina, ale především jako účinná rostlina. Podle nich maca působí jako afrodiziakum jak u mužů, tak u žen, posiluje imunitní systém, zvyšuje energii, zmírňuje fyzickou a duševní únavu, pomáhá snižovat problémy spojené se stárnutím, bojuje proti osteoporóze a anémii a zlepšuje plodnost.
Slova peruánských domorodců mimochodem potvrdila i Státní zemědělská a potravinářská inspekce, podle které je maca dobrým zdrojem fytoestrogenu, podporuje fyzické a duševní zdraví, vytrvalost, vitalitu, plodnost a sexualitu.
Denně se doporučuje konzumovat 1 kávovou lžičku, tedy přibližně 5 - 7 g maca prášku. Prášek můžete rozmíchat ve vodě, ovocné šťávě, mléce nebo jogurtu - nejlépe hned k snídani.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: