DUOLIFE Boost FIZZY EASY Ca+D3 COMPLEX 20tablet

Kód: FIBOPCAD010100
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
213 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY Ca + D3 COMPLEX je doplněk stravy ve formě šumivých tablet. Složky, které obsahuje, mají cenné účinky, včetně: pomáhají udržovat zdravé kosti a zuby a-d správnou funkci imunitního systému e , přispívají ke správné srážlivosti krve f a pomáhají udržovat správnou neurotransmisi g . Výrobek obsahuje vápník a vitamín D3. Receptura produktu byla obohacena o BioPerine®* - patentovanou, patentovanou formuli přírodního původu s výzkumem prokázanými účinky, které zlepšují vstřebávání živin obsažených v doplňku stravy.
Chuť: citronovo-ananasová

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Doplněk stravy DUOLIFE Boost Formula FIZZY Ca + D3 COMPLEX obsahuje: vápník (uhličitan vápenatý), vitamín D3 (cholekalciferol), BioPerine®* - patentovaná receptura extraktu z černého pepře (Piper nigrum) 50:1, standardizovaná na 95% obsah piperinu.
Vápník:
a je zapotřebí k udržení zdravých kostí;
b je potřeba k udržení zdravých zubů;
f přispívá ke správné srážlivosti krve;
g pomáhá udržovat správnou neurotransmisi;
přispívá ke správné činnosti svalů;
přispívá k udržení správného energetického metabolismu;
přispívá ke správné funkci trávicích enzymů;
účastní se procesu dělení a specializace buněk.
Vitamín D:
c pomáhá udržovat zdravé kosti;
d pomáhá udržovat zdravé zuby;
e přispívá ke správné funkci imunitního systému
přispívá ke správné činnosti svalů;
pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi;
pomáhá při správném vstřebávání/využívání vápníku a fosforu;
účastní se procesu buněčného dělení.
Čím se liší DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY Ca + D3 COMPLEX?
BioPerine ®* – posilovač vstřebávání.
Pohodlná forma použití.
Synergismus působení.
Osvěžující ovocná chuť.
100% vegan.
Bez laktózy.
Bez lepku.
Seznamte se se složením DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY Ca + D3 COMPLEX
Vápník (uhličitan vápenatý) – vápník je potřebný pro udržení zdravých kostí; je zapotřebí k udržení zdravých zubů; přispívá ke správné srážlivosti krve; pomáhá udržovat správnou neurotransmisi; přispívá ke správné činnosti svalů; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správné funkci trávicích enzymů; účastní se procesu dělení a specializace buněk.
Vitamin D3 (cholekalciferol) – vitamin D přispívá k udržení zdravých zubů; pomáhá udržovat zdravé kosti; přispívá ke správné funkci imunitního systému; přispívá ke správné činnosti svalů; pomáhá při správném vstřebávání/využívání vápníku a fosforu; pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi; účastní se procesu buněčného dělení.
BioPerine®* – je patentovaná receptura rostlinného původu na bázi extraktu z černého pepře, s velmi vysokým, 95% obsahem účinné látky – piperinu. Obsah piperinu v denní porci doplňku stravy DUOLIFE Boost Formula FIZZY Ca + D3 COMPLEX je 2 mg a je nejvyšším podílem této složky schváleným pro použití v doplňcích stravy v Polsku od roku 2022. BioPerine®* bylo prokázáno výzkumem a doloženo vědeckými zprávami, že podporuje zvýšenou biologickou dostupnost živin z potravin a doplňků stravy 1-10 .
*BioPerine® je složka Sabinsa chráněná právy duševního vlastnictví (IP).
Způsob použití: rozpusťte 1 tabletu ve sklenici (200 ml) studené vody. Užívejte 1 tabletu denně. Spotřebujte ihned po přípravě. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.
Opatření:
Přecitlivělost na kteroukoli složku přípravku.
Nepoužívejte u dětí.
Nepoužívat u těhotných a kojících žen.
V případě existujících chronických onemocnění, stejně jako v případě užívání léků, se před zahájením užívání přípravku poraďte se svým lékařem.
Skladování: výrobek skladujte v suchu, při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Chraňte před světlem.
Složení: regulátor kyselosti: kyselina citronová; uhličitan vápenatý; plnidlo: sorbitoly; regulátor kyselosti: uhličitany sodné; aromata; protispékavá látka: polyvinylpyrolidon; kyselina: kyselina jablečná; sladidla: sukralóza, steviol glykosidy ze stévie; cholekalciferol; BioPerine®* – patentovaná složka výtažku z plodů černého pepře (Piper nigrum) 50:1 standardizovaná na 95% obsah piperinu; barviva: měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů, riboflaviny; citronová šťáva v prášku – 0,1 %; ananasová šťáva v prášku – 0,1 %.
*BioPerine® je Sabinsova složka chráněná právy duševního vlastnictví (IP).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: