DUOLIFE RegenOil - Liquid Gold 250ml

Kód: DLLQPREG010000
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
912 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
DUOLIFE RegenOil Liquid Gold® – je tekutý doplněk stravy vyrobený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které vytvářejí jedinečné spojení v souladu se zásadami synergie. Výrobek DUOLIFE RegenOil Liquid Gold® je kombinací 13 nerafinovaných rostlinných olejů lisovaných za studena, který zachovává optimální poměr omega-3 a omega-6 kyselin. Kromě toho je produkt DUOLIFE RegenOil Liquid Gold® zdrojem vitaminu K2 MK7 získaného z výtažku z natto, vitaminu D3 získaného z lišejníku a vitaminu E získaného ze slunečnicového oleje.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

DUOLIFE RegenOil Liquid Gold® – je tekutý doplněk stravy vyrobený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které vytvářejí jedinečné spojení v souladu se zásadami synergie. Výrobek DUOLIFE RegenOil Liquid Gold® je kombinací 13 nerafinovaných rostlinných olejů lisovaných za studena. Zachovává optimální poměr omega kyselin. Kromě toho je produkt DUOLIFE RegenOil Liquid Gold® zdrojem vitaminu K2 MK7 získaného z výtažku z natto, vitaminu D3 získaného z lišejníku a vitaminu E získaného ze slunečnicového oleje.
DUOLIFE RegenOil Liquid Gold® doplněk stravy obsahuje: 13 rostlinných olejů (slunečnicový olej, lněný olej, kukuřičný olej, slunečnicový olej s výtažkem z plodů rakytníku, konopný olej, olej z vlašských ořechů, slunečnicový olej s výtažkem z šípků, olej z pšeničných klíčků, olej z hroznových jader, olej ze sezamových jader, olej z jader ostropestřce, makadamový olej, olej z cedrových ořechů), vitamin K2 MK7 získaný z výtažku z natto, vitamin D3 získaný z lišejníků a vitamin E (d-alfa-tokoferol) získaný ze slunečnicového oleje.
Vitamin K přispívá ke správné srážlivosti krve.
Vitamin K přispívá k udržení zdravých kostí.
Vitamin D přispívá ke správnému vstřebávání/využití vápníku a fosforu.
Vitamin D přispívá k udržení správné hladiny vápníku v krvi.
Vitamin D pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby.
Vitamin D přispívá k udržení normální činnosti svalů.
Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému.
Vitamin D se podílí na procesu dělení buněk.
Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Poznejte složení DUOLIFE RegenOil Liquid Gold®
13 rostlinných olejů lisovaných za studena (slunečnicový olej, lněný olej, kukuřičný olej, slunečnicový olej s výtažkem z plodů rakytníku, konopný olej, olej z vlašských ořechů, slunečnicový olej s výtažkem z šípků, olej z pšeničných klíčků, olej z hroznových jader, olej ze sezamových jader, olej z jader ostropestřce, makadamový olej, olej z cedrových ořechů) - rostlinné oleje jsou důležitým zdrojem EFA (nezbytných nenasycených mastných kyselin) ze skupiny omega-3 a omega-6. Kvalitativní složení a poměry přípravku byly navrženy tak, aby byl poměr kyselin omega-3 a omega-6 příznivý („zlatý poměr”), tedy aby činil od 1:1 do 1:5. Nerafinované oleje patří mezi nezpracované produkty lisované při nízké teplotě (za studena), díky čemuž si uchovávají jak nenasycené mastné kyseliny, tak i další bioaktivní složky (např. polyfenoly, tokoferoly, fytosteroly, karotenoidy a skvalen), které jsou v případě rafinovaných olejů během procesu rafinace částečně zničeny nebo odstraněny. Surovinou pro výrobu za studena lisovaných olejů jsou semena a plody olejnatých rostlin, které se vyznačují vysokým obsahem tuku. Mastné kyseliny obsažené v olejích podléhají oxidačním procesům, což je nepříznivý proces, který výrazně snižuje jejich cenné účinky a výživovou hodnotu. Oleje lisované za studena se vyznačují vysokou oxidační stabilitou díky přítomnosti přírodních antioxidantů (tokoferoly, fosfolipidy, karotenoidy, steroly, polyfenoly). DUOLIFE RegenOil Liquid Gold® navíc obsahuje rostlinné výtažky z plodů rakytníku a šípků. Šípek je pokladnicí vitaminu C a obsahuje mnoho dalších účinných látek, jako jsou karotenoidy (betakaroten, lykopen, xantofyly), flavonoidy a proanthokyanidiny. Plody rakytníku obsahují také cenné polyfenoly (především flavonoidy) a vitaminy (včetně velkého množství vitaminu C, tokoferolů).
Vitamin K2 MK7 získaný z natto - vitamin K2 MK7 (menachinon-7) patří do skupiny vitaminů K2. K2 MK7 je získáván pomocí procesu fermentace sójových semen vlivem baktérií Bacillus subtilis Natto. Fermentovaná sójová semena (označovaná jako natto) organismus podstatně lépe vstřebává a jsou široce používána v japonské kuchyni. Během procesu fermentace produkují bakterie Bacillus subtilis dobře vstřebatelný vitamin K2 MK7, jehož obsah v natto je ve srovnání s jinými zdroji potravin mimořádně vysoký (864 µg/100 g natto).
Vitamin K:
- přispívá ke správné srážlivosti krve;
- přispívá k udržení zdravých kostí.
Vitamin D3 získaný z lišejníků - lišejníky jsou symbiotické organismy, jsou kombinací hub a řas; v klimatických podmínkách chladných severoevropských zemí, kde není vysoký přísun slunečního světla. Lišejníky neprodukují pigmenty pohlcující UVB záření (nebo je produkují v omezeném množství), a proto mohou produkovat značné množství vitaminu D2 a D3. Obsah vitamínu D3 v lišejnících je obzvlášť cenný vzhledem k tomu, že nejčastějším zdrojem této formy vitaminu D jsou ryby a rybí tuky, zatímco rostliny a plísně poskytují hlavně vitamin D2 (ergokalciferol) - méně účinný pro člověka. Z tohoto důvodu DuoLife RegenOil Liquid Gold® je vhodný také pro vegany a vegetariány, kterým poskytuje optimální přísun vitaminu D3.
Vitamin D:
- přispívá ke správnému vstřebávání/využívání vápníku a fosforu;
- přispívá k udržení správné hladiny vápníku v krvi;
- přispívá k udržení zdravých kostí a zubů;
- přispívá ke správné funkci svalů;
- přispívá ke správné funkci imunitního systému;
- podílí se na procesu dělení buněk.
Vitamin E získaný ze slunečnicového oleje - alfa-tokoferol je biologicky nejaktivnější formou vitaminu E v lidském těle.
Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Složení: slunečnicový olej, lněný olej, kukuřičný olej, slunečnicový olej s výtažkem z rakytníku, konopný olej, olej z vlašských ořechů, slunečnicový olej s výtažkem z šípků, olej z pšeničných klíčků, olej z hroznových jader, olej ze sezamových jader, olej z jader ostropestřce, makadamový olej, olej z cedrových ořechů, přírodní vitamin K2 MK7 (menachinon) získaný z výtažku z natto, přírodní vitamin D3 (cholekalciferol) získaný z lišejníků, přírodní vitamin E (d-alfa-tokoferol) získaný ze slunečnicového oleje, antioxidant — směs tokoferolu se slunečnicovým olejem.
Může obsahovat: arašídy, sóju, vlašské ořechy, makadamové ořechy, hořčici a sezam.
Způsob užití: 5 ml jednou denně, nejlépe při jídle. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl. Dávka 5 ml odpovídá jedné čajové lžičce.
Skladování: výrobek skladujte v suchu a chladu. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 90 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Upozornění: alergie na kteroukoli složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem. U osob užívajících antikoagulační léky by měl být přípravek používán se souhlasem ošetřujícího lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: