DUOLIFE Fiber 750ml

Kód: DLLQPFIB010100
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
806 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
DUOLIFE Fiber je doplněk stravy v tekuté podobě, který obsahuje komplex rozpustné vlákniny pocházející z až 4 zdrojů a patentované originální přípravky z rostlinných výtažků: ASTRAGIN® i BOSWELLIN®*. Přípravek je složen z nejkvalitnějších surovin přírodního původu a je bohatým zdrojem dietní vlákniny.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

DUOLIFE Fiber je doplněk stravy v tekuté podobě, který obsahuje komplex rozpustné vlákniny pocházející z až 4 zdrojů a patentované originální přípravky z rostlinných výtažků: ASTRAGIN® i BOSWELLIN®*. Přípravek je složen z nejkvalitnějších surovin přírodního původu a je bohatým zdrojem dietní vlákniny.
Výhody DUOLIFE Fiber
Vysoký obsah rozpustné vlákniny
4 zdroje rozpustné vlákniny
Patentovaná složka BOSWELLIN®*
Patentovaná látka SUNFIBER®**
Patentovaná složka FIBREGUM™***
Patentovaná složka ASTRAGIN®.
LOW FODMAP approved
100% natural origin
Synergický účinek
Less is more
Gluten free
Vegan
Skleněná lahvička určená pro farmaceutické účely
Uchování pomocí metody IHHP
Koncentrovaný přípravek
Bez přidaného cukru
Neobsahuje konzervační látky ani GMO
Pohodlný způsob podávání
Complementary
Better together
Seznamte se se složením DUOLIFE Fiber
Vláknina (dietní vláknina) je skupina látek, které hrají důležitou roli ve fungování lidského trávicího systému, přestože se netráví v trávicím traktu a nevstřebává se do krevního oběhu. Existují dvě frakce vlákniny: rozpustná a nerozpustná ve vodě1. Nerozpustná vláknina zahrnuje sloučeniny, jako je celulóza, hemicelulóza a lignin. Frakce rozpustné vlákniny zahrnuje pektin, neutrální hemicelulózy, gumy, slizy a polysacharidy řas. Jednotlivé frakce mají specifický účinek na lidský organismus.
Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) by měl činit doporučovaný denní příjem vlákniny u dospělých 20-40 g2. Polský Ústav pro potraviny a výživu uvádí pro dospělé denní normu na úrovni 30-35 g. Další doporučenou hodnotou je 14 g vlákniny/1000 kcal ve stravě na den3. Avšak skutečný průměrný denní příjem vlákniny v Polsku dosáhl v roce 2016 pouhých 15,4 g na osobu4.
4 zdroje rozpustné vlákniny - DUOLIFE Fiber je složení založené na velmi vysokém obsahu rozpustné, značkové dietní vlákniny a doplňkových složek, jako je ASTRAGIN ® – látka s patentovaným složením z rostlinných výtažků z ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus) a BOSWELLIN®* – látka s patentovaným složením z výtažku z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata).
Patentovaná receptura FIBREGUM™*** je přípravek s patentovaným složením z rozpustné vlákniny z akácií rostoucích v Africe.
Patentovaná receptura SUNFIBER®** je organická, částečně hydrolyzovaná guma z klastrové fazole guar na bázi galaktomananů. Není ale totožná s všeobecně používanou guarovou gumou. Ve srovnání s „klasickou“ guarovou gumou má nižší molekulovou hmotnost (20–50 kDa oproti 300–8000 kDa u nehydrolyzované gumy), proto se vyznačuje mnohem nižší viskozitou (2000krát nižší), což usnadňuje její výrobu a konzumaci, která bezpečná i ve velkých dávkách. Na rozdíl od guarové gumy je vyráběna pomocí šetrné enzymatické hydrolýzy při nízké teplotě (37 °C) pouze z endospermu. Podíl SUNFIBER®** obsažený v 50 ml DUOLIFE Fiber je doporučený podíl pro zachování hodnotného účinku složky.
Dieta LOW FODMAP - je prospěšná svým nízkým obsahem špatně vstřebatelných a rychle fermentujících sacharidů s krátkým řetězcem, které mají vysoký osmotický tlak (jako je laktóza, fruktóza nebo polyoly). Díky tomu podporuje udržení optimálního stavu trávicího ústrojí a přispívá k minimalizaci takových obtíží, jako je nadýmání a střevní problémy, zejména u lidí se syndromem dráždivého tračníku nebo intolerancí na laktózu.
Složky produktu na bázi vlákniny: SUNFIBER®** a FIBREGUM™*** podporují dietu LOW FODMAP, protože procházejí pomalou fermentací, která je šetrná ke střevům.(Obrázek 1)
Obrázek 1: SUNFIBER®** jako prospěšná vláknina při dietě LOW FODMAP.
Patentovaná receptura BOSWELLIN®* - patentovaná receptura extraktu z indického kadidla (Boswellia serrata) standardizovaná na 30% obsah kyseliny boswellové
Patentovaná receptura ASTRAGIN®- je patentovaná, patentovaná receptura extraktu z falešného ženšenu (Panax otoginseng) a kozlíku lékařského (Astragalus membranaceus).
Komplementární – doplňkový produkt k DUOLIFE Fiber Powder, ale se zcela odlišným složením – proto je současné doplňování obou produktů cenné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: