DUOLIFE Schisandra Berry 60kapslí

Kód: PFSDPSCB010100
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
475 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
DUOLIFE Schisandra Berry je doplněk stravy z řady Pure Formula obsahující výtažek z plodů klanoprašky čínské v koncentrované porci. Plody klanoprašky čínské mají adaptogenní vlastnosti.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

DUOLIFE Schisandra Berry je doplněk stravy z řady Pure Formula obsahující výtažek z plodů klanoprašky čínské v koncentrované porci. Je uzavřen v kapslích s derivátem organické celulózy (HPMC) s postupným uvolňováním.
Schisandra Berry:
- má adaptogenní vlastnosti. (ID 4142)
- přispívá k optimálnímu stavu horních cest dýchacích. (ID 3819)
- má hepatoprotektivní vlastnosti podporující udržení fyziologických čistících funkcí. (ID 3820)
Složky přírodního původu. Bez umělých plnidel, konzervantů a přídavných látek.
Pohodlný způsob podávání – kapsle vyrobené z hydroxypropylmethylcelulózy (HPMC) přírodního původu s postupným uvolňováním.
Přípravek NEOBSAHUJE laktózu. Přípravek neobsahuje GMO. NEOBSAHUJE lepek – je vhodný pro osoby s intolerancí na lepek. Je vhodný pro vegany a vegetariány.
Složení doplňku stravy DUOLIFE Schisandra Berry
Klanopraška čínská se přirozeně vyskytuje v horských lesích a říčních údolích především v Rusku, Koreji, Japonsku a Číně. V čínštině znamená název této rostliny „ovoce pěti chutí“, protože ve slupce a dužině je cítit sladká a kyselá chuť. Semena jsou naopak trpká, hořká a slaná. V Asii se klanopraška pěstuje nejen pro okrasné účely, ale především pro své plody, které obsahuj řadu cenných živin. Mezi nejdůležitější skupinu látek obsažených v plodech klanoprašky čínské patří polyfenoly – lignany (schizandroly a schizandriny). Plody mají navíc i vysoký obsah organických kyselin (mj. kyseliny citronové a jablečné), vitaminů (mj. vitaminu C a E) a minerálních látek (zinku, manganu, mědi a železa). Klanopraška dále obsahuje třísloviny, cukry a esenciální olej, ve kterém je především citral s citrónovou vůní.
Výtažek z plodů klanoprašky čínské má adaptogenní vlastnosti. (ID 4142)
Výtažek z plodů klanoprašky čínské přispívá k udržení optimálního stavu horních cest dýchacích. (ID 3819)
Výtažek z plodů klanoprašky čínské má hepatoprotektivní vlastnosti podporující udržení fyziologických čistících funkcí. (ID 3820)
Složení doplňku stravy DUOLIFE Schisandra Berry obsahuje také akáciovou vlákninu, která na základě synergického účinku podporuje působení hlavní složky – výtažku z plodů klanoprašky čínské.
Složení – obsah v denní porci (2 kapsle): výtažek z plodů klanoprašky čínské (Schisandra chinensis) 10:1 (408 mg), standardizovaný na 10% obsah schizandrinu (40,8 mg), akáciová vláknina. Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC). 
Způsob užití: 2 kapsle denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl. 
Upozornění: nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli ze složek. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.
Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: