DUOLIFE ProSelect 60kapslí

Kód: DLMFPSEL010200
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
725 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
ProSelect® je přípravek ve formě kapslí složený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které tvoří jedinečnou kompozici podle zásad synergie. Použité složky se vyskytují také ve formě surovin standardizovaných na obsah účinných látek. To znamená, že v tomto doplňku stravy je přesně stanovený a zaručený obsah zdraví prospěšných látek. Doplněk stravy ProSelect® od DUOLIFE je kombinací chráněného složení ProSelect® ze směsi suchých výtažků z ovoce, zeleniny a bylin, výtažku z stonků vilkakory a mnoha dalších cenných rostlinných složek.
Obsah: 60kapslí

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

ProSelect®je produkt sestavený z pečlivě vybraných složek, které tvoří výjimečnou kompozici, která je v souladu se zásadami synergie. Použité složky se vyskytují také ve formě surovin standardizovaných na obsah účinných látek. To znamená, že v tomto doplňku stravy je přesně stanovený a zaručený obsah zdraví prospěšných látek.
Doplněk stravy ProSelect® obsahuje: výtažek z vilkakory, plody gravioly v prášku, chráněný přípravek ProSelect® obsahující antioxidanty vyráběné ze směsi suchých výtažků z ovoce, zeleniny a bylinek v různém poměru, výtažek houby reishi, výtažek z houby shiitake a výtažek z meruňkových jader standardizovaný na obsah amigdalinu.
Výtažek z nati vilkakory podporuje správnou činnost imunitního systému. (ID 3891)
Výtažek z houby reishi přispívá k přirozené imunitní ochraně. (ID 3764)
Seznamte se se složkami přípravku ProSelect®
Výtažek z nati vilkakory – vilkakora neboli řemdihák plstnatý, známá také jako kočičí dráp, je liána, která roste v přírodě v tropických pralesích ve Střední a Jižní Americe.
Výtažek z nati vilkakory podporuje správnou činnost imunitního systému. (ID 3891)
Plody gravioly v prášku – graviola roste v tropických oblastech Severní a Jižní Ameriky. Plody gravioly obsahuji řadu vitamínů a minerálů.
ProSelect® – je chráněné složení antioxidantů ze směsi sušených výtažků z ovoce, zeleniny a bylin v různém poměru (z hroznových jader a slupek, z borůvky, z květů brokolice, z listů kapusty zimní, z listů čínského čaje, z listů cibule obecné, z nati česneku obecného, z plodů grapefruitu, z nati chřestu lékařského, z plodů pomerančovníku sladkého, z plodů ananasu jedlého, z plodů třešně ptačí, z plodů meruňky obecné, z plodů jabloně domácí, z plodů papáji obecné, z plodů jahody, z plodů černého rybízu, z kořene mrkve obecné, z plodů okurky seté, z plodů olivovníku evropského, z plodů rajčete jedlého).
Výtažek z houby reishi – reishi, tedy leskokorka lesklá, je houba rostoucí na kmenech stromů, která se vyskytuje na všech kontinentech, tedy i v Evropě (i v Polsku); v současnosti se hlavně pěstuje uměle. Tato houba je známá v čínské medicíně již tisíce let. Je pokladnicí polysacharidů, z nichž si zvláštní pozornost zaslouží beta-D-glukan.
Výtažek z houby reishi přispívá k přirozené imunitní ochraně. (ID 3764)
Výtažek z houby shiitake – shiitake, tedy houževnatec jedlý, je druh houby příbuzný nám dokonale známému žampionu. Pochází z Jihovýchodní Asie a v přírodě roste v zemích, jako je Japonsko, Čína, Vietnam nebo Korea. Z houby shiitake byla izolována řada cenných polysacharidů, jako je betaglukan, dále pak polyfenoly, tokoferoly a betakaroten a také cenné vitamíny a minerály.
Výtažek z meruňkových jader – látka, kterou obsahuje tento doplněk stravy ProSelect®, je standardizovaná na obsah amigdalinu, proto je u tohoto produktu zaručena přítomnost určité dávky této složky.
Amigdalin – je hořký glykosid, který se vyskytuje ve více než 1200 rostlinách, zejména v jadrech běžného ovoce, jako jsou například meruňky.
Složení: inulin z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus), výtažek z nati vilkakory (Uncaria tomentosa) 10:1, plody gravioly v prášku (Annona muricata), chráněný přípravek ProSelect® z antioxidantů vyráběných ze směsi suchých výtažků ovoce, zeleniny a bylinek v různých proporcích (ze semínek a slupek hroznů (Vitis vinifera), z borůvek (Vaccinium myrtillus), z květů brokolice (Brassica oleracea var. cymosa), z listů kapusty zimní (Brassica oleracea var. viridis), z listů čínského čaje (Camellia sinensis)*, z listů cibule obecné (Allium cepa), ze nati česneku obecného (Allium sativum), z plodů grapefruitu (Citrus paradisi), ze nati chřestu lékařského (Asparagus officinalis), z plodů pomerančovníku sladkého (Citrus sinensis), z plodů ananasu jedlého (Ananas comosus), z plodů třešně ptačí (Prunus avium), z plodů meruňky obecné (Prunus armeniaca), z plodů jabloně domácí (Malus domestica), z plodů papáji obecno (Carica papaya), z plodů jahody (Fragaria ananassa), z plodů černého rybízu (Ribes nigrum), z kořene mrkve obecné (Daucus carota), z plodů okurky seté (Cucumis sativus), z plodů olivovníku evropského (Olea europaea), z plodů rajčete jedlého (Solanum lycopersicum)), výtažek z houby reishi (Ganoderma lucidum) 10:1, výtažek z houby shiitake (Lentinula edodes)10:1, výtažek z meruňkových jader (Prunus armeniaca) standardizovaný na obsah 1% amigdalinu, protispékavá látka – oxid křemičitý (z rýže). Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC), želírující látka – guma gellan, barvivo – měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů.
* Denní dávka přípravku obsahuje 6,25 mg epigallokatechin-3-gallátu z výtažku z listů zeleného čaje.
Způsob použití: 1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu.
Uchovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Opatření pro bezpečné zacházení: Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku. Výrobek byste neměli konzumovat, pokud tentýž den konzumujete jiné výrobky, které obsahují zelený čaj. Neužívejte v denním množství 800 mg 3-galusanu (-) epigalokatechinu nebo větším. Výrobek by neměly konzumovat těhotné nebo kojící ženy a děti mladší 18 let. Výrobek byste neměli konzumovat nalačno. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: