DUOLIFE Prostik 60kapslí

Kód: DLMFPSTI010200
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
725 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
ProStik® je přípravek složený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které tvoří jedinečné složení podle zásad synergismu. Doplněk stravy ProStik® je kombinací patentované formule ProStik® získávané z plodů mangostanu pravého, kolagenu z kůže mořských ryb a mnoha cenných rostlinných složek.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

ProStik® je přípravek složený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které tvoří jedinečné složení podle zásad synergismu. Doplněk stravy ProStik® je kombinací patentované formule ProStik® získávané z plodů mangostanu pravého, kolagenu z kůže mořských ryb a mnoha cenných rostlinných složek.
Doplněk stravy ProStik® se skládá z kolagenu z kůže mořských ryb, ProStik® - patentované složení z plodů mangostanu, extraktu mumio shilajit, extraktu z vrbové kůry, extraktu z kořene hacorrhiza, extraktu z byliny anthracantha asiatica, extraktu z kořene angeliky.
Výhody produktu
Tobolky z hydroxypropylmethylcelulózy (HPMC) přírodního původu
Složky pouze přírodního původu
Kapsle jsou zelené díky chlorofylinu
Vícejazyčné etikety
Kapsle se zpožděným uvolňováním
Obal s personalizací řady
Obal je recyklovatelný (více informací o recyklaci – viz záložka "Skladování")
Dodatečný obsah inulinu
#EcoDuo
Zakoupením produktu ProStik® pomáháte realizovat strategii #EcoDuo. Tento doplněk stravy již není balený do krabičky, což pomáhá snižovat spotřebu papíru, a má místo toho pouze individuální vnitřní obal. Toto balení umožňuje zachovat nejvyšší kvalitu výrobku a zaručuje naprostou bezpečnost.
Vynechání krabiček je součástí strategie #EcoDuo. V rámci ní uskutečňujeme další ekologické projekty, díky nimž stále více pečujeme o životní prostředí. Více informací o #EcoDuo najdete na:
#EcoDuo
Zjistěte více o složkách přípravku ProStik®
Kolagen z kůží mořských ryb - je jednou ze základních bílkovin pojivové tkáně kůže a složení kostí, šlach a chrupavek. Pomáhá doplňovat stravu o lehce stravitelné kolagenové bílkoviny. V přípravku je kolagen přítomen ve formě nízkomolekulárního hydrolyzátu. Je zdrojem aminokyselin, včetně egzogenních, a jejich di- a tripeptidů, které jsou dobře vstřebatelné z trávicího ústrojí.
ProStik® - je patentovaný přípravek z plodů mangostanu (Garcinia mangostana). Mangostan (neboli garcinie) je strom rostoucí v tropických zemích, jehož plody o velikosti mandarinky mají cenné vlastnosti známé již od starověku. Plody mangostanu obsahují velké množství vlákniny, včetně chitinu, vitaminy: skupinu B, E, provitamin A, C, minerální látky: draslík, sodík, hořčík, železo, mangan, zinek, měď, polyfenoly, mezi nimi zejména katechiny, koenzym Q10 (ubichinon) a xanthony (zejména ?- a ?-mangostin).
Extrakt z mumio shilajit - mumie shilajitu je obvykle ve formě malých černých krystalků, podobných pryskyřici. Má velmi složité a rozmanité složení v závislosti na místě původu. Zpravidla zahrnuje: 20 % minerálního složení (více než 40 makro- a mikroživin), 15 % bílkovin, 10 % lipidů a steroidů, dále sacharidy, huminové organické kyseliny (mezi nimi kyselina huminová, která dodává černé zbarvení, a kyselina fulvová), polyfenoly, alkaloidy, aminokyseliny a vitamíny.
Extrakt z vrbové kůry - cenné vlastnosti této suroviny jsou známy již od starověku. Hlavní účinnou látkou je fenolický glykosid salicin, který se ve střevě enzymatickou hydrolýzou mění na dobře vstřebatelný saligenin. Kromě sloučenin kyseliny salicylové obsahuje vrbová kůra další glykosidy, deriváty kyseliny skořicové, kyselinu elagovou, flavonoidy a třísloviny ze skupiny katechinů.
Extrakt z kořene hacorrhiza - hacorrhiza rozprostřená, běžně známá jako ďáblův dráp nebo ďáblův dráp, je jihoafrická vytrvalá pouštní rostlina s cennými vlastnostmi. Zvláště cenné jsou zásobní kořenové hlízy, které obsahují především iridoidní glykosidy (1-3 %; harpagosid, harpagid a prokumbid), ale také další glykosidy, flavonoidy, fytosteroly, minerální látky a sacharidy.
Extrakt z byliny Centella Asiatica - Centella (známá také jako tygří bylina a Gotu kola) obsahuje triterpenové saponiny, hlavně madekasosid a asiatikosid; triterpenové kyseliny: hlavně kyselinu asijskou a madekasovou, dále flavonoidy, fenolové kyseliny, fytosteroly, cukry, aminokyseliny, vitaminy a esenciální olej.
Extrakt z kořene anděliky - kořen anděliky obsahuje: silici, terpeny (cymen, kamfen, limonen), kumarinové sloučeniny a furanokumarinové sloučeniny (xantoxin, xantotoxol, angelicin), dále organické kyseliny, fytosteroly, flavonoidy, tuky, triterpeny a cukry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: