DUOLIFE Collagen 750ml

Kód: DLLQPCOL010000
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
795 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
DUOLIFE Collagen – je tekutý doplněk stravy vyrobený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které vytvářejí jedinečné spojení v souladu se zásadami synergie. Přípravek DUOLIFE Collagen je kombinací kolagenu z kůží mořských ryb, glukosamin sulfátu z korýšů, chondroitin sulfátu ze žraloka, kyseliny hyaluronové a rostlinných výtažků z aceroly, bambusových výhonků a přesličky rolní.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

DUOLIFE Collagen – je tekutý doplněk stravy vyrobený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které vytvářejí jedinečné spojení v souladu se zásadami synergie. Přípravek DUOLIFE Collagen je kombinací kolagenu z kůží mořských ryb, glukosamin sulfátu z korýšů, chondroitin sulfátu ze žraloka, kyseliny hyaluronové a rostlinných výtažků z aceroly, bambusových výhonků a přesličky rolní.
Doplněk stravy DUOLIFE Collagen obsahuje: mangové pyré, kolagen z kůží mořských ryb, glukosamin sulfát z korýšů, výtažek z aceroly, chondroitin sulfát ze žraloka, výtažek z kopřivy, výtažek z bambusových výhonků, výtažek z přesličky rolní a kyselinu hyaluronovou
Kopřiva podporuje žilní oběh. Může zmírnit pocit unavených a těžkých nohou. (ID 3682) 
Kopřiva podporuje činnost imunitního systému. (ID 3680) 
Kopřiva podporuje vitalitu organismu. (ID 4328) 
Oxid křemičitý obsažený v přesličce rolní pomáhá udržovat vlasy, nehty a pokožku v optimálním stavu. (ID 4473)
Vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavky, dásní, zubů a kůže.
Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Vitamin C pomáhá regenerovat redukovanou formu vitaminu E.
Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.
Vitamin C přispívá k snížení míry únavy a vyčerpání.
Výhody DUOLIFE Collagen
100% natural origin
Synergický účinek
Less is more
Gluten free
Pohodlný způsob podávání
Skleněná lahvička určená pro farmaceutické účely
Uchování pomocí metody IHHP
Koncentrovaný přípravek
Bez přidaného cukru
Výrobek neobsahuje konzervační látky ani GMO
Obsahuje rybí kolagen
Obsahuje kyselinu hyaluronovou
Better together
Complementary
Složení DUOLIFE Collagen
Mangové pyré – plody manga jsou zdrojem draslíku, vlákniny a vitaminů (A, C, E, K, B1, B2, PP, B5, B6, kyseliny listové) a také řady polyfenolů (mangiferin, kyselina gallová, gallotaniny, kvercetin, isokvercetin, kyselina ellagová).
Kolagen z kůže mořských ryb – je jednou ze základních bílkovin pojivové tkáně kůže a součástí kostí, šlach a chrupavek. Pomáhá doplnit stravu o lehce stravitelné kolagenové bílkoviny. V přípravku je kolagen přítomen ve formě hydrolyzátu s nízkou molekulovou hmotností. Je zdrojem aminokyselin, včetně egzogenních, a jejich di- a tripeptidů, které jsou dobře vstřebatelné z trávicího traktu.
Glukosamin sulfát z korýšů – glukosamin je aminocukr, který se přirozeně vyskytuje v hmotě kloubní chrupavky a je nezbytný pro tvorbu glykosaminoglykanů. Glukosamin je látka s vysokou biologickou dostupností – při perorálním podání se u člověka vstřebá do krve asi 98 %. Látka hraje důležitou roli při tvorbě buněčných membrán, kostí, kůže, šlach a krevních cév.
Výtažek z aceroly – plody aceroly mají velmi vysoký obsah vitaminu C; ve 100 g čerstvého ovoce se nachází 1000–4500 mg tohoto vitaminu. Výtažek z plodů aceroly obsažený v přípravku DUOLIFE Collagen je standardizován na 50% obsah tohoto vitaminu. Kromě toho plody aceroly obsahují řadu dalších důležitých látek, jako jsou např. antokyany a karotenoidy, včetně beta-karotenu (provitamin A) a minerálů (draslík, fosfor, vápník, železo). V tomto ovoci navíc najdeme také vitaminy skupiny B.
Vitamin C:
- pomáhá při správné tvorbě kolagenu pro zajištění normální funkce krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů;
- pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem;
- pomáhá při regeneraci redukované formy vitaminu E;
- přispívá k normálnímu energetickému metabolismu;
- napomáhá normální funkci imunitního systému;
- přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Chondroitin sulfát – chondroitin sulfát je glykosaminoglykan, který se přirozeně vyskytuje v proteoglykanech, jež jsou součástí kloubní chrupavky. Základní funkcí proteoglykanů je tvorba tekutiny, která má zaručit klouzání a ochranu kloubů před zraněním a působením vnějších faktorů. Chondroitin sulfát ve složení DUOLIFE Collagen se získává ze žraločí chrupavky.
Výtažek z listů kopřivy – kopřiva je důležitým zdrojem oxidu křemičitého (křemíku) a také řady dalších minerálů (hořčík, vápník, draslík) a flavonoidů.
Kopřiva podporuje žilní oběh. Může zmírnit pocit unavených a těžkých nohou. (ID 2732)
Kopřiva podporuje činnost imunitního systému. (ID 3894)
Kopřiva podporuje vitalitu organismu. (ID 2152)
Výtažek z bambusových výhonků – bambusové výhonky jsou zdrojem vitaminů (B1, B6, PP, A, E), vlákniny, minerálů (křemík, draslík) a polyfenolů (fenolové kyseliny). Výtažek obsažený v přípravku DUOLIFE Collagen je standardizovaný na obsah oxidu křemičitého.  
Výtažek z přesličky rolní – nať přesličky obsahuje řadu cenných účinných látek, mezi nimiž najdeme např. flavonoidy (včetně derivátů luteolinu, apigeninu, kvercetinu a kempferolu), fenolové kyseliny, minerální látky včetně kyseliny křemičité (asi 66 %), rozpustné sloučeniny křemíku, draselné, hořečnaté a hlinité soli. Výtažek obsažený v přípravku DUOLIFE Collagen je standardizovaný na obsah oxidu křemičitého.
Oxid křemičitý obsažený v přesličce rolní pomáhá udržovat vlasy, nehty a pokožku v optimálním stavu. (ID 3911)
Kyselina hyaluronová – kyselina hyaluronová patří mezi glykosaminoglykany, které jsou součástí kloubní chrupavky. Jedná se o přírodní biopolymer se stejnou strukturou u lidí, jiných obratlovců a dokonce i u bakterií. U všech těchto organismů se nejčastěji vyskytuje ve formě sodné soli: hyaluronátu sodného. Je to jedna z nejvíce hygroskopických molekul, které se přirozeně vyskytují na Zemi. Má schopnost vázat vodu až 1000krát více, než je její hmotnost. Bylo zjištěno, že nejvíce kyseliny hyaluronové v lidském těle (až 50 %) se nachází v kůži.
Complementary – přípravek, který doplňuje DUOLIFE Collagen Powder, avšak má zcela odlišné složení – důležité je současné podávání obou přípravků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: