DUOLIFE Chlorofil 750ml

Kód: DLLQPCHL010000
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
690 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
DUOLIFE Chlorofil – je tekutý doplněk stravy vyrobený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které vytvářejí jedinečné synergické spojení. Produkt DUOLIFE Chlorofil je spojením sodno-měďnatého chlorofylinu, chlorely, mátového oleje a dvou rostlinných výtažků – z ječné šťávy a natě vojtěšky.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

DUOLIFE Chlorofil – je tekutý doplněk stravy obsahující pečlivě vybrané složky přírodního původu, které tvoří unikátní synergickou kompozici. Produkt DUOLIFE Chlorofil je spojením sodno-měďnatého chlorofylinu, chlorelly, mátového oleje a dvou rostlinných výtažků – ze šťávy z ječmene a natě vojtěšky.
Složení doplňku stravy DUOLIFE Chlorofil: sodno-měďnatý chlorofylin 20%, chlorella, výtažek ze šťávy z ječmene šťávy, mátový olej a výtažek z natě vojtěšky.
Máta podporuje funkci trávicího ústrojí a trávicí pochody. (ID 2092)
Máta podporuje funkci imunitního systému. (ID 2093)
Výhody produktu
100% natural origin
Synergický účinek
Less is more
Gluten free
Vegan
Pohodlný způsob podávání
Uchování pomocí metody IHHP
Koncentrované složení
Bez přidaného cukru
Neobsahuje konzervační látky ani GMO
Seznamte se se složkami DUOLIFE Chlorofil
Sodno-měďnatý chlorofylin – chlorofylin je derivát chlorofylu, zeleného barviva vyskytujícího se v rostlinách, díky kterému jsou schopny fotosyntézy. Chlorofyliny jsou získávány po odpojení fytolu (organická chemická sloučenina, která spolu s derivátem porfyrinu tvoří chlorofyl) z molekuly chlorofylu. Chlorofyliny mají intenzivnější zbarvení než chlorofyly. Chlorofylin použitý v produktu DUOLIFE Chlorofil je měďnato-sodná sůl chlorofylu s lepším odolností a rozpustností ve vodě než výchozí sloučenina.
Chlorella – chlorella je jednobuněčná sladkovodní mikro řasa, který je velmi bohatá na aktivní složky. Obsahuje vysoké množství chlorofylu s vlastnostmi blízkými chlorofylinu, bílkoviny (až 60 % obsahu), včetně exogenních aminokyselin, které jsou jejich cennou stavební hmotou. Dále obsahuje karotenoidy (lutein, zeaxantin, astaxantin), vitamíny (skupina B, vitamín K) a minerály jako vápník, železo, hořčík, zinek a jód. V doplňku stravy DUOLIFE Chlorofil je chlorella standardizovaná na 50% obsah proteinu.
Výtažek z ječné šťávy – ječmen dodává tělu mnoho cenných složek. Obsahuje také rozpustnou (hlavně betaglukany) a nerozpustnou (hlavně celulóza) vlákninu. Ječmen pak dodává velké množství vitamínů, především ze skupiny B, vitamíny E, C, kyselinu listovou a minerály jako hořčík, zinek, měď, železo a selen. Je také zdrojem aminokyselin a polyfenolů (hlavně flavonoidů).
Mátový olej – tento olej se vyrábí z čerstvých listů máty peprné destilací vodní párou. Obsahuje tyto složky: menthol (30–55 %), estery mentholu (octan a isovaler), ketony (menthon, isomenthon, piperiton a pulegon), menthofuran, monoterpeny a terpenové oxidy (jasmon a cineol). Za svou vůni a chuť vděčí levotočivému izomeru mentholu. Tomuto oleji vděčí doplněk stravy DUOLIFE Chlorofil také za osvěžující chuť.
Máta podporuje funkci trávicího ústrojí a trávicí pochody. (ID 2092)
Máta podporuje funkci imunitního systému. (ID 2093)
Výtažek z natě vojtěšky – nať vojtěšky seté (označované také jako alfaalfa) obsahuje mnoho cenných aktivních složek. Mezi ně patří:
- vitaminy: A, skupina B, C, D, E a K;
- minerály: draslík, zinek, vápník, fosfor, měď, křemík a železo (1 g natě obsahuje až 8 mg železa, což je téměř dvakrát více než u špenátu);
- karotenoidy: betakaroten (provitamín A);
- chlorofyl;
- velké množství enzymů;
- aminokyseliny, včetně exogenních s vysokou vstřebatelností, které jsou stavebním materiálem bílkovin (jako je kolagen);
- mastné kyseliny – včetně polynenasycených: linolové a linolenové;
- organické kyseliny: jablečnou, fumarovou, citronovou, které se účastní metabolických přeměn v organismu (Krebsův cyklus);
- polyfenoly – včetně izoflavonů;
- saponiny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: