WALZYM INTIM Enzymové mýdlo 10globulí

Kód: W139.2
Neohodnoceno
Značka: WALZYM
699 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Enzymové mýdlo ke každodenní hygieně ženských intimních partií.
Mechanismus účinku:
Zásadním biologickým účinkem proteolytických enzymů trypsinu a chymotrypsinu ve vztahu k hygieně kůže je schopnost proteolýzy, tedy odbourání bílkovinných nánosů ze znečistěného povrchu. Biologické sekrety jsou tvořeny z významné části bílkovinami, které mimo jiné tvoří ideální podmínky k mikrobiálnímu růstu a dělení. Pokud proteolytický enzym pronikne k bakterii i její povrch ztrácí schopnost přilnutí (adheze) k povrchu a bakterie může být tedy snadno omyta.
Výhodou využití proteolytických enzymů, jakožto biologických čistících prostředků oproti chemickým detergentům je, že se jedná o tělu vlastní látky, které jsou netoxické. Jejich použití je výhodné i pro jejich snadnou biologickou odbouratelnost v odpadních vodách. Oproti chemickým hygienickým prostředkům neznečišťují odpadní vody a nezatěžují životní prostředí.
Obsah: 10globulí

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Přípravek je vyroben výhradně z kontrolovaných surovin a je maximálně šetrný k vaginálnímu prostředí. Vlastnosti, typ, charakter a parametry přípravku vyhovují účelu použití a jsou v souladu se současnými odbornými poznatky. Walzym® je souhrný název přípravků skupiny preparátu WO-BE vyvinutých a vyráběných českou rodinnou společností Wald Biotech postavenou na tradici a znalostech farmacie, lékařství, biochemie a enzymoterapie. Veškeré produkty řady Walzym® jsou vyráběny v České republice.
Použití:
Po běžné hygieně (sprcha) vložte labiální hygienické enzymové mýdlo před poševní vchod, tedy mezi malá labia (malé pysky). Mýdlo se bude zvolna rozpouštět a postupně bude vytékat a pokrývat malá i velká labia. K zachycení vytékajícího mýdla použijte standardní menstruační vložku, do které se mýdlo vsákne. Tím se zajistí i hygiena okolí zevního genitálu a hráze. Po použití enzymového mýdla a odstranění vložky není nutné zevní genitál omýt. Proces lze opakovat i vícekrát denně (ráno a večer). Labiální hygienické enzymové mýdlo nenahrazuje standardní hygienu zevního genitálu. Nepoužívejte při známé nesnášenlivosti látek obsažených v přípravku. Nedráždivost lze před prvním použitím vyzkoušet natřením enzymového mýdla na vnitřní stranu předloktí.
Upozornění:
Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním světlem! Uchovejte mimo dohled a dosah dětí. Dermatologicky testováno. Doba použitelnosti je označena na obalu. Pouze pro vnější použití. Produkt neobsahuje chemická barviva a časté alergeny (bez parabenů, silikonů, alkoholů, SLS a SLES).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: