VitaHarmony Železo 20mg s kys.listovou 60tbl.

Kód: 001314
Neohodnoceno
Značka: VITAHARMONY
128 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Železo s kyselinou listovou. Významnou roli při vstřebávání železa mají vitamin B12 a vitamin C, které navíc přispívají k normální funkci imunitního systému.
Železo je životně významný prvek. Obecně je známo, že vazbou na hemoglobin (barvivo v červených krvinkách) umožňuje distribuci kyslíku v organismu mezi plícemi a cílovými tkáněmi. Spolu s kyselinou listovou (folátem) podporuje krvetvorbu a snižuje míru únavy a vyčerpání. Kyselina listová přispívá rovněž k normální psychické činnosti a podporuje imunitu.
Nedostatek železa se může projevit malátností, celkovou ochablostí a bledostí. Rychle nastupuje únava. Vedle nedostatečného příjmu železa způsobeného zejména výživou, může být nedostatek vyvolán sníženým vstřebáváním, zvýšenou potřebou v těhotenství, během kojení nebo při růstu a převážně ztrátami krve při menstruaci nebo u dárců krve.

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

Doporučené dávkování: 1 tableta denně
Složení: Kyselina listová 1000 mcg, železo (fumaran železnatý) 20 mg.
Plnidla: fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, látky zvlhčující: kyselina stearová, stearan hořečnatý, látky protispékavé: oxid křemičitý, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, látka leštící: šelak

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: