DUOLIFE Boost FIZZY EASY ELECTROLYTE COMPLEX 20tablet

Kód: FIBOPELE010100
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
213 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX je doplněk stravy ve formě šumivých tablet na bázi prvků a účinných látek, které podporují zachování rovnováhy vody a elektrolytů, osmotického tlaku, a také podporují regeneraci a činnost svalů a převod nervových vzruchů. Složení přípravku bylo navíc obohaceno o BioPerine®* – patentovanou složku přírodního původu s účinky prokázanými studiemi, jež pomáhá zlepšovat vstřebávání živin obsažených v doplňku stravy.
Příchuť: pomerančovo-broskvová

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX je doplněk stravy ve formě šumivých tablet na bázi prvků a účinných látek, které podporují zachování rovnováhy vody a elektrolytů, osmotického tlaku, a také podporují regeneraci a činnost svalů a přenos nervových vzruchů. Po rozpuštění tablety vzniká rehydratační nápoj, který obsahuje klíčové složky pro tělo: sodík (základní elektrolyt napomáhající regulaci distribuce vody v těle), draslík (pomáhá regulovat osmotický tlak tělních tekutin) a glukózu (nezbytná pro normální činnost srdce a mozku). Vhodné složení doplňku stravy DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX umožňuje rychle doplnit ztrátu tekutin v těle. Složení přípravku bylo navíc obohaceno o BioPerine®* – patentovanou složku přírodního původu s účinky prokázanými studiemi, jež pomáhá zlepšovat vstřebávání živin obsažených v doplňku stravy.
Proč je vhodné užívat FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX?
Jedním z nejdůležitějších faktorů odpovědných za správné fungování organismu je zajištění dostatečného množství tekutin a elektrolytů. DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX obsahuje složky klíčové pro organismus, jako je sodík, draslík a glukóza, díky čemuž podporuje zachování rovnováhy vody a elektrolytů, osmotického tlaku, a také podporuje regeneraci a činnost svalů a přenos nervových vzruchů. Složení přípravku bylo obohaceno o BioPerine®* – patentovanou složku přírodního původu s účinky prokázanými studiemi, jež pomáhá zlepšovat vstřebávání živin obsažených v doplňku stravy.
DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX je určen pro podporu optimálních tělesných funkcí u:
fyzicky aktivních a sportujících lidí;
lidí, kteří prodělávají infekce doprovázené průjmem, zvracením, vysokou horečkou s intenzivním pocením;
lidí, kteří chtějí podpořit snižování následků nadměrné konzumace alkoholu, včetně odstraňování škodlivých produktů látkové výměny; lidí, kteří si chtějí udržet dobrou fyzickou a duševní kondici, energii a vitalitu;
lidí, kteří pociťují únavu, slabost a ospalost;
lidí, kteří pociťují časté svalové křeče, zejména lýtek, a také třes očních víček nebo rtů;
lidí, kteří pociťují sucho v ústech;
lidí se suchou kůží a sliznicemi;
starých lidí/seniorů.
Čím se odlišuje DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX?
BioPerine®* – „posilovač” vstřebávání.
Pohodlný způsob podávání.
Mnohostranné působení.
Osvěžující ovocná příchuť.
100% vegan.
Bez laktózy.
Bez lepku.
Složka BioPerine®* – „posilovač“ vstřebávání, který pomáhá zlepšit vstřebávání živin obsažených v doplňku stravy
BioPerine®* je patentovaná složka rostlinného původu na bázi výtažku z černého pepře s velmi vysokým 95% obsahem účinné látky – piperinu.
BioPerine®* má účinek, jenž byl prokázán studiemi a doložen vědeckými publikacemi a jenž pomáhá zvyšovat biologickou dostupnost živin ze stravy a z doplňků stravy1–7. Díky tomu se užívané dávky vitaminů, minerálů a řady dalších účinných látek lépe vstřebávají a tak plně podporují tak účinek jejich suplementace.
Účinek látky BioPerine®* se projevuje podporou procesu systémové termogeneze (vyšší metabolická aktivita a uvolňování tepla), což má za následek vyšší poptávku po živinách a zvýšení jejich vstřebatelnosti. Piperin obsažený v přípravku pomáhá zlepšovat mikrocirkulaci ve střevních klcích a pronikání živin přes stěnu střeva3,8.
Piperin navíc chrání buňky (má antioxidační účinek) a pomáhá minimalizovat oxidační stres a záněty1,9,10.
Pohodlný způsob podávání:
Řada DuoLife Boost Formula FIZZY EASY jsou doplňky stravy ve formě šumivých tablet, které ke konzumaci jednoduše rozpustíte ve sklenici studené vody (asi 200 ml) a můžete si vychutnat blahodárné účinky účinných látek a osvěžující ovocnou chuť. Užívejte 3 tablety denně. Spotřebujte ihned po přípravě. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.
Mnohostranné působení:
Složení DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX podporuje:
udržení dostatečné hydratace organismu;
tělo při zvýšené poptávce po elektrolytech, tj. při silném pocení, chronickém zvracení a průjmu nebo intenzivním cvičení;
udržení normálního energetického metabolismu;
organismus při nadměrné konzumaci alkoholu;
odstraňování toxinů a škodlivých metabolických produktů z těla;
udržování krevního tlaku na normální úrovni;
činnost srdce;
činnost ledvin;
přiměřenou svalovou kontraktilitu;
udržení normální činnosti mozku;
správný metabolismus;
udržování acidobazické rovnováhy tělních tekutin;
normální funkci imunitního systému;
vstřebávání živin, včetně vitaminů a minerálů.
Synergický účinek
DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX obsahuje řadu složek, které jsou pro tělo důležité, mimo jiné: sodík (základní elektrolyt napomáhající regulaci distribuce vody v těle), draslík (prvek, který pomáhá regulovat osmotický tlak tělních tekutin) a glukózu (nezbytnou k normální činnosti srdce a mozku). Složení doplňku stravy DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX umožňuje rychle doplnit ztrátu tekutin v těle a podporuje udržení optimální rovnováhy vody a elektrolytů. Přítomnost patentované látky BioPerine®* v přípravku pomáhá zvýšit biologickou dostupnost živin z doplňku stravy.
Komplexní složení:
Komplexní složení na bázi nejúčinnějších složek, které podporují optimální hydrataci organismu.
Doplňkové použití:
DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte Complex je vhodné kombinovat s:
ostatními přípravky z řady DuoLife Boost Formula FIZZY EASY;
DuoLife Chlorofil;
SHAPE CODE® Protein Shake;
SHAPE CODE® Slim Shake;
DuoLife Medical Formula ProDeacid®;
DuoLife Moje krev;
DuoLife Collagen;
DuoLife Medical Formula ProStik®.
Upozornění:
Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku.
Přípravek by neměly užívat děti.
Přípravek by neměly užívat těhotné a kojící ženy.
Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.
Skladování: přípravek skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před světlem.
Složení: hydrogenuhličitan sodný; regulátor kyselosti: kyselina citronová; glukóza; kyselina: kyselina jablečná; hydrogenuhličitan draselný; plnidlo: sorbitoly; kyselina L-askorbová; protispékavá látka: polyvinylpyrolidon; aromata; sladidla: sukralóza, steviol-glykosidy; BioPerine®* – patentovaná složka z plodů černého pepře (Piper nigrum) 50:1 standardizovaná na 95% obsah piperinu; barvivo: karoteny; koncentrát šťávy z červené řepy v prášku; pomerančová šťáva v prášku – 0,1 %; broskvová šťáva v prášku – 0,1 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: