DUOLIFE ProRelaxin 60kapslí

Kód: DLMFPREL010200
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
664 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
ProRelaxin® - je produkt vyráběný z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které tvoří jedinečnou kompozici se synergickými účinky. Doplněk stravy ProRelaxin® firmy DUOLIFE je spojením látky s chráněným složením ProRelaxin® vyráběné z čínských pomerančů a řady cenných rostlinných složek.
Obsah: 60kapslí

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

ProRelaxin® je produkt vyráběný z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které tvoří jedinečnou kompozici se synergickými účinky. Doplněk stravy ProRelaxin® firmy DUOLIFE je spojením látky s chráněným složením ProRelaxin® vyráběné z čínských pomerančů a řady cenných rostlinných složek.
Doplněk stravy ProRelaxin® obsahuje: látku s chráněným složením ProRelaxin® z čínský pomerančů, výtažek z chmelových šišek, výtažek z listu meduňky, výtažek z květů levandule, výtažek z květu šafránu, L-tryptofan, výtažek z kořene macy a spirulinu.
Chmel má uklidňující účinky a podporuje kvalitní spánek. (ID 3710)
Meduňka pomáhá udržovat dobrou náladu. Pomáhá udržovat optimální uvolnění a duševní i fyzickou pohodu. (ID 2085)
Meduňka podporuje lepší spánek. Přispívá ke snížení napětí. Přispívá ke snížení podrážděnosti. Pomáhá snižovat neklid. (ID 2302)
Levandule podporuje lepší spánek. Přispívá ke snížení napětí. Pomáhá snižovat neklid. Přispívá ke snížení podrážděnosti. (ID 2286)
Poznejte složení ProRelaxin®
ProRelaxin® – je látka s chráněným složením z čínských pomerančů. Čínský pomeranč (nazývaný také jako sladký pomeranč) obsahuje spoustu aktivních sloučenin, včetně antioxidační polyfenoly, nenasycené mastné kyseliny a limonen, který obsahuje esenciální olej (asi 90 % oleje).
Výtažek z chmelových šišek – chmelové šišky, tedy plodenství chmele obsahují lupulin, což je žlutý prášek s cennými antioxidačními vlastnostmi. Chmel je také bohatý na flavonoidy, konkrétně pak na xanthohumol, co je silný antioxidant s až čtyřikrát většími antioxidačními účinky než vitamín C.
Chmel má uklidňující účinky a podporuje kvalitní spánek. (ID 3710)
Výtažek z nati meduňky – meduňka lékařská se označuje také jako citronová bylina. Pochází ze středomořských zemí, kde se její vlastnosti využívaly v kuchyni i lidovém léčitelství. Vlastnosti meduňky lékařské byly známy a oceňovány už v 1. století našeho letopočtu.
Meduňka pomáhá udržovat dobrou náladu. Pomáhá udržovat optimální uvolnění a duševní i fyzickou pohodu. (ID 2085)
Meduňka podporuje lepší spánek. Přispívá ke snížení napětí. Přispívá ke snížení podrážděnosti. Pomáhá snižovat neklid. (ID 2302)
Výtažek z květů levandule – je bohatým zdrojem esenciálního oleje, který obsahuje 60–65 % monoterpenových alkoholů, především linalool; rostlina obshuje také kumariny, flavonoidy, taniny a steroly.
Meduňka podporuje lepší spánek. Přispívá ke snížení napětí. Pomáhá snižovat neklid. Přispívá ke snížení podrážděnosti. (ID 2286)
Výtažek z květů šafránu – šafrán (kosatec) je tisíce let znám jako rostlina s vlastnostmi cennými pro organismus, ale také koření. Za aktivní složky šafránu jsou považovány esenciální oleje a glykosidy: krocetin a krocin, které jsou zodpovědné za jeho žlutooranžovou barvu, pikrokrocin dodávající chuť a safranal zodpovědný za vůni. Pikrokrocin a safranal tvoří dohromady do 4 % šafránu a má se za to, že čím větší je jejich obsah, tím vyšší je kvalita šafránu.
L-Tryptofan je aminokyselina rostlinného původu, kterou si lidský organismus nedokáže syntetizovat a musí být dodávána ve stravě. Tato aminokyselina je prekurzorem mnoha důležitých bioaktivních sloučenin, včetně serotoninu, tryptaminu, melatoninu a vitamínů PP a B6.
Výtažek z kořene macy – je zdrojem snadno vstřebatelných bílkovin. Maca je rostlina se zvláštními biologickými vlastnostmi, která se pěstuje na andských náhorních plošinách v Peru. Za své vlastnosti kořen macy vděčí biologicky aktivním složkám: polyfenolům (flavonoidům, antokyanům), tříslovinám, saponinu, prostaglandinům, alkaloidům, sterolům (beta-sitosterol, kampesterol, stigmasterol) a amidům polynasycených mastných kyselin (makaeny a makamidy).
Spirulina – spirulina (Arthrospira) je druh sinic (cyanobakterií). Má cenné vlastnosti díky obsahu vitamínů (C, E, PP a skupiny B), minerálů (P, Fe, Ca, K, Na, Mg) a plné sestavy aminokyselin a také nenasycených mastných kyselin a chlorofylu.
Složení: látka s chráněným složením ProRelaxin® z čínských pomerančů (Citrus sinensis), výtažek z šišek chmele (Humulus lupulus) 5:1, výtažek z listů meduňky lékařské (Melissa officinalis) 10:1, inulin z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus), výtažek z květu levandule (Lavandula angustifolia) 5:1, výtažek z květů šafránu (Crocus sativus) 5:1, L-tryptofan, výtažek z kořene macy (Lepidium meyenii) 4:1, spirulina, protispékavá látka – oxid křemičitý (z rýže). Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC), želírující látka – guma gellan, barvivo – měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů.
Způsob užití: 1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.
Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Upozornění: Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: