DUOLIFE ProCholterol 60kapslí

Kód: DLMFPCHO010200
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
725 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
ProCholterol® - je přípravek složený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které tvoří jedinečnou kompozici podle zásad synergismu. Doplněk stravy ProCholterol® je kombinací patentované formule ProCholterol® extrahované z listů opuncie a kvasnicemi fermentovaného extraktu z červené rýže, extraktu z plodů amly, rostlinných fytosterolů extrahovaných z rostlinného extraktu ze sójových semen a mnoha dalších cenných rostlinných složek.
Obsah: 60kapslí

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

ProCholterol® je přípravek složený z pečlivě vybraných složek přírodního původu, které tvoří jedinečné složení podle zásad synergismu. Doplněk stravy ProCholterol® je kombinací patentované formule ProCholterol® extrahované z listů opuncie a kvasnicemi fermentovaného extraktu z červené rýže, extraktu z plodů amly, rostlinných fytosterolů extrahovaných z rostlinného extraktu ze sójových semen a mnoha dalších cenných rostlinných složek.
Doplněk stravy ProCholterol® obsahuje: extrakt z plodů amly, kvasnicemi fermentovaný extrakt z červené rýže, patentovanou formuli ProCholterol® získanou z listů opuncie, extrakt z česneku, extrakt z listů Gynostemma pentaphyllum, rostlinné fytosteroly získané z rostlinného extraktu ze sójových semen, extrakt z listů Brahmi.
Česnek pomáhá udržovat optimální funkci srdce, normální hladinu cholesterolu a lipidů v krvi. Přispívá také k udržování cév v dobrém stavu. (ID 1992)
Gynostemma pentaphyllum prostřednictvím vyvážené stravy pomáhá regulovat metabolismus lipidů (cholesterolu a triglyceridů). Jedná se o přírodní zdroj, který udržuje fyziologickou rovnováhu tuků v krvi. (ID 3376)
Zjistěte více o složkách přípravku ProCholterol®
Fermentovaná červená rýže (včetně monakolinu K) - získává se fermentací rýže za použití určitých kvasinek (Monascus purpureus, M. pilosus, M. floridanus nebo M. ruber). Během fermentace obohacují kvasinky rýži o komplex cenných látek, včetně polyketidů, jako jsou monakoliny. V závislosti na podmínkách kvašení a druhu kvasinek mohou vznikat různé typy monakolinu (kompaktin, monakolin M, L, J, X) a podtyp monakolinu K.
Extrakt z plodů amly - amla je rostlina, která se vyskytuje také pod názvem indický angrešt. Je jedním z nejbohatších zdrojů vitaminu C v přírodní formě. Kromě toho je vynikajícím zdrojem chromu, zinku a mědi.
Česnekový extrakt - česnek je v přírodní medicíně známý již více než 4000 let. Obsahuje flavonoidy a má významnou koncentraci organické síry nahromaděné v allinu a scordininu. Česnek obsahuje i další cenné látky, například vitamin C, vitaminy skupiny B a minerální látky (fosfor a draslík).
Česnek pomáhá udržovat optimální funkci srdce. Česnek pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a lipidů v krvi. Česnek přispívá k udržování cév v optimálním stavu. (ID 1992)
ProCholterol® (patentovaný vzorec získaný z listů opuncie) - opuncie (známá jako indiánský fík nebo kaktusový fík) je druh kaktusu, který přirozeně roste mimo jiné v Mexiku, ale pěstuje se i na mnoha dalších teplých místech po celém světě - včetně jižní Evropy (např. Itálie). Jedlé jsou jak plody, tak listy a květy. Opuncie obsahuje mnoho cenných vitaminů, např. vitamin C, vitaminy skupiny B, vitamin A a vitamin E. Opuncie je také vynikajícím přírodním zdrojem vlákniny, která je cenná pro náš trávicí systém.
Gynostemma pentaphyllum - rostlina známá jako "bylina dlouhověkosti" a pětilistý ženšen. Pochází z Asie, ale úspěšně se pěstuje i v Polsku. Gynostemma je bohatým zdrojem vitaminů skupiny B a vitaminů A, C, D a E. Kromě toho bylina obsahuje také cenné minerální látky, včetně hořčíku, fosforu, železa, zinku, manganu, selenu, draslíku a vápníku. Za zmínku stojí také glykosidy, kterých je v Gynostemma pentaphyllum několikanásobně více než v populárním ženšenu. Rostlina obsahuje také flavonoidy, saponiny, steroly, polysacharidy a mnoho aminokyselin.
Gynostemma pentaphyllum prostřednictvím vyvážené stravy pomáhá regulovat metabolismus lipidů (cholesterolu a triglyceridů). Jedná se o přírodní zdroj, který udržuje fyziologickou rovnováhu tuků v krvi. (ID 3376)
Fytosteroly - neboli rostlinné steroly - jsou strukturní a funkční analogy cholesterolu produkované rostlinami. Fytosteroly jsou proto důležitou součástí správně sestavené stravy. Nacházejí se ve všech rostlinných tkáních, ale nejvíce jich je v rostlinných olejích. Sójové boby obsahují 18-20 % oleje v sušině; sójový olej má příznivý poměr nenasycených a nasycených mastných kyselin. Kromě toho sója obsahuje mnoho cenných fytochemikálií, včetně fytosterolů (především sitosterolu a stigmasterolu). Strava bohatá na fytosteroly dokonale zapadá do racionálního přístupu k výživě založené na rostlinných produktech a snižování podílu cholesterolu z živočišných produktů.
Extrakt z brahmi - brahmi neboli bakopa malolistá je bylina s rozsáhlými vlastnostmi, včetně adaptogenních. Mezi účinné látky patří triterpenoidy ze skupiny steroidních saponinů: bakosidy, bakopazidy a bakosaponiny, dále antioxidační polyfenoly a fytosteroly (stigmasterol a beta-sitosterol).
Složení: inulin z kořene čekanky (Cichorium intybus), extrakt z plodů amly (Phyllanthus emblica) 5:1, kvasnicemi fermentovaný extrakt z červené rýže 30: 1 (3 % monakolin K), patentovaná formule ProCholterol® získaná z listů opuncie (Opuntia ficus-indica), extrakt z česneku setého (Allium sativum) 10:1, extrakt z listů Gynostemma pentaphyllum 5:1, rostlinné fytosteroly získané z rostlinného extraktu oleje ze semen sóji (Glycine max Merr.) 25:1, extrakt z listů Brahmi (Bacopa monnieri) 5:1, protispékavá látka oxid křemičitý (z rýže). Složení obalu kapsle: hydroxymethylpropylcelulóza (HPMC), želírující látka – guma gellan, barvivo – měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů.
Způsob užití: 1-2 tobolky denně Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.
Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Upozornění: Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku. Výrobek by neměly konzumovat těhotné a kojící ženy, děti mladší 18 let a dospělí ve věku nad 70 let. Pokud máte zdravotní problémy, poraďte se ohledně konzumace tohoto výrobku s lékařem. ýrobek byste neměli konzumovat, pokud užíváte léky ke snížení hladiny cholesterolu. Výrobek byste neměli konzumovat, pokud již konzumujete jiné výrobky, které obsahují červenou fermentovanou rýži.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: