DUOLIFE My Gastrin 750ml

Kód: DLLQPGAS010100
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
841 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
DUOLIFE My Gastrin je doplněk stravy v tekuté formě, jehož účinné látky zahrnují: pomáhají snižovat plynatost a břišní křeče a, b , podporují funkce střev, trávicího traktu a žaludku a podporují správné trávicí procesy c , pomáhají minimalizovat příznaky zažívacích potíží d a pomáhají udržovat zdravá játra e .

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

DUOLIFE My Gastrin je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující pouze složky rostlinného původu, včetně patentované formule Asafin®* na bázi pryskyřice můry páchnoucí ( Ferula assa-foetida ). Receptura Asafin®* je získána pomocí patentované technologie FenuMAT TM* , která zaručuje její optimální kvalitu a biologickou dostupnost. Přípravek je složen z nejkvalitnějších surovin přírodního původu, včetně standardizovaných, které jsou cenným zdrojem mnoha bioaktivních sloučenin.
Doplněk stravy DUOLIFE My Gastrin obsahuje: šťávu ze švestek, Asafin®* - patentovanou formuli pryskyřice z žvýkačky z kořene pískavice, mikrokapsle ve vláknině pískavice řecké seno, extrakt ze šípků, extrakt ze semen fenyklu, extrakt z fenyklu/listu šalvěje libanonský, extrakt z listů máty peprné , extrakt ze semen ostropestřce mariánského, extrakt z kořene černé ředkve, extrakt z listů rozmarýnu, extrakt z oddenku kurkumy.
a Fenykl pomáhá snižovat plynatost a křeče v břiše. (ID 2692)
c Máta peprná podporuje funkce střev, trávicího traktu a žaludku a podporuje správné trávicí procesy. (ID 2092)
b Máta peprná pomáhá snižovat plynatost a křeče v břiše. (ID 2696)
d Máta peprná pomáhá minimalizovat příznaky zažívacích potíží. (ID 2698)
Ostropestřec mariánský přispívá k ochraně jater a pomáhá udržovat jejich správné funkce. Podporuje také trávení a pročištění organismu. (ID 3821)
Rozmarýn podporuje trávicí procesy a funkce jater a žlučových cest. Přispívá k udržení komfortu trávení. Podporuje proces trávení tuků. (ID 3563)
Rozmarýn podporuje funkce trávicího traktu. (ID 3808)
e Kurkuma pomáhá udržovat zdravá játra. (ID 3908)
Vitamin C pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.
Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa.
Výhody produktu
100% natural origin
Synergismus působení
Less is more
Gluten free
Vegan
Pohodlná forma použití
Skleněná láhev určená pro farmaceutické účely
Konzervováno metodou IHHP
Koncentrovaný vzorec
Bez přidaného cukru
Výrobek neobsahuje konzervační látky a GMO
Pravidelné a ad hoc použití
Patentované složení Asafin ®*
Technologie FenuMAT™*
Seznamte se s přísadami DUOLIFE My Gastrin
Sušená švestková šťáva - švestka obsahuje mnoho cenných vitamínů (C, A, E a vitamíny B), minerálních látek (draslík, železo, hořčík, vápník a fosfor) a polysacharidů (včetně hodně vlákniny). Je také cenným zdrojem polyfenolických sloučenin.
Asafin®* – patentovaná receptura z gumové pryskyřice z kořene pískavice, mikrozapouzdřená ve vlákně pískavice. Asafin®* je rostlinná receptura přírodního původu, získaná pomocí patentované technologie FenuMAT TM* . Technologie zahrnuje proces mikrozapouzdření pryskyřice ze zapáchající lehčí gumy do vlákna pískavice řeckého sena. Díky tomu je možné zamaskovat nepříjemnou přirozenou chuť a vůni gumové pryskyřice a výsledné mikrokapsle podporují prodloužené pomalé uvolňování cenných účinných látek a jejich lepší vstřebávání 1 . (Obrázek 1)
Obrázek 1. Vlevo (B) – pryžová pryskyřice ze smradlavého zapalovače v původní podobě. Vpravo (C) - mikroenkapsulovaná patentovaná receptura zapalovače na bázi technologie FenuMAT TM* . Obrázek z elektronového mikroskopu. Na základě 1 .
Asafin®* je předklinicky a klinicky testovaný přípravek. Studie používaly dávku 250 mg-500 mg vzorce denně. Porce 250 mg je obsažena v 50 ml doplňku stravy DUOLIFE My Gastrin.
Šípkový extrakt - divoká růže je ovoce s nadprůměrným obsahem vitaminu C - 100 g čerstvého ovoce poskytuje 680-1200 mg přírodního vitaminu C. V přirozeném prostředí se vitamin C vyskytuje společně s tzv. "biologickým pozadím" "(polyfenoly a další aktivní sloučeniny), které mají stabilizační a synergický účinek.
Vitamin C pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.
Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa.
Extrakt ze semen fenyklu - fenykl je rostlina známá již od starověku jak pro své cenné vlastnosti, tak pro chuť. Původně se tato rostlina vyskytovala pouze v oblasti Středomoří, ale postupem času se začala pěstovat i v jiných částech světa. Semena fenyklu obsahují silice a také polyfenolické sloučeniny (např. kyselina chinová, kyselina chlorogenová, kyselina kumarová, rutin, kvercitin).
Fenykl pomáhá snižovat plynatost a křeče v břiše. (ID 2692)
Extrakt z listů šalvěje libanonské - Sideritis scardica je endemická rostlina přirozeně se vyskytující na Balkánském poloostrově. Běžně se mu říká horský čaj, řecký čaj nebo pastýřský čaj. Mezi aktivní složky byliny šalvěje libanonské patří esenciální olej bohatý na sideridiol a siderol, dále flavonoidy (luteolin, apigenin), fenolové kyseliny a terpenoidy. Kromě toho je libanonská šalvěj bohatá na vitamíny a minerály, včetně: železo, zinek, hořčík, draslík a sodík.
Extrakt z listů máty peprné - máta je bylina, jejíž cenné vlastnosti byly oceňovány již od starověku. Listy této rostliny obsahují především silice, flavonoidy, karotenoidy, fenolové kyseliny, třísloviny, hořké sloučeniny, steroly a minerální soli.
Máta peprná podporuje funkce střev, trávicího traktu a žaludku a podporuje správné trávicí procesy. (ID 2092)
Máta peprná pomáhá snižovat plynatost a křeče v břiše. (ID 2696)
Máta peprná pomáhá minimalizovat příznaky zažívacích potíží. (ID 2698)
Extrakt ze semen ostropestřce mariánského - semena ostropestřce obsahují rezervní materiál a soubor bioflavonoidů nazývaných silymarin. Do rezervního materiálu patří především: olej (včetně kyseliny linolové a olejové), bílkoviny (včetně mnoha exogenních aminokyselin), cukry, vláknina a steroly s tokoferolem (vitamín E).
Ostropestřec mariánský přispívá k ochraně jater a pomáhá udržovat jejich správné funkce. Podporuje také trávení a pročištění organismu. (ID 3821)
Extrakt z kořene černé ředkve – v současnosti se černá ředkev pěstuje ve většině evropských zemí, ale v minulosti se vyskytovala především ve středomořských zemích. Tato rostlina obsahuje především sloučeniny patřící do skupiny glukosinolátů, ale také fytosteroly a fenolové kyseliny. Kromě toho je kořen ředkvičky bohatým zdrojem vitaminu C a vitaminů B a také mnoha minerálů, jako jsou draselné, vápenaté a hořečnaté soli.
Extrakt z listů rozmarýnu – charakteristickým znakem této rostliny je stálezelená barva a velmi úzké, dlouhé listy. Navíc ji snadno poznáte podle její silně aromatické, charakteristické vůně, kterou má na svědomí silice obsažená v listech. Rozmarýnový esenciální olej obsahuje: kafr, borneol a cineol. Kromě toho rostlina obsahuje také cenné flavonoidy (včetně např. luteolinu), třísloviny a terpeny.
Rozmarýn podporuje trávicí procesy a funkce jater a žlučových cest. Přispívá k udržení komfortu trávení. Podporuje proces trávení tuků. (ID 3563)
Rozmarýn podporuje funkce trávicího traktu. (ID 3808)
Extrakt z oddenku kurkumy (kurkuma longa) – kurkumě se také říká Zoharova kurkuma nebo indický šafrán. Za své vlastnosti a krásnou zlatooranžovou barvu vděčí biologicky aktivním sloučeninám – kurkuminoidům, z nichž nejvýznamnější je kurkumin. Kurkuma je také extrémně bohatým zdrojem mnoha vitamínů (včetně: vitamíny E, K, vitamíny skupiny B) a minerály jako vápník, železo, hořčík, draslík, fosfor, zinek a sodík.
Kurkuma pomáhá udržovat zdravá játra. (ID 3908)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: