DUOLIFE Boost FIZZY EASY Mg+K+B COMPLEX 20tablet

Kód: FIBOPMGK010100
Neohodnoceno
Značka: Duolife S.A.
213 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Mg + K + B COMPLEX je doplněk stravy ve formě šumivých tablet, jehož základem jsou prvky, vitaminy a účinné látky, které podporují správnou funkci srdce, svalů, oběhového systému a nervové soustavy. Přípravek je vyrobený z komplexu až 11 složek nejvyšší kvality se synergickým účinkem. Obsahuje řadu vitaminů a minerálů, které podporují fyzickou a psychickou kondici organismu. Složení přípravku bylo navíc obohaceno o BioPerine®* – patentovanou složku přírodního původu s účinky prokázanými studiemi, jež pomáhá zlepšovat vstřebávání živin obsažených v doplňku stravy.
Příchuť: malinovo-citronová

Detailní informace

Bohaté zkušenosti v oboru
Bohaté zkušenosti v oboru
Osobní odběr
Osobní odběr
objednávky
Rychlá expedice zboží
Rychlá expedice zboží
na jakékoliv místo
Rychlá komunikace
Rychlá komunikace
se zákazníky

Detailní popis produktu

DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Mg + K + B COMPLEX je doplněk stravy ve formě šumivých tablet, jehož základem jsou prvky, vitaminy a účinné látky, které podporují správnou funkci srdce, svalů, oběhového systému a nervové soustavy. Přípravek podporuje udržování rovnováhy elektrolytů v těle a poskytuje podporu lidem, kteří si stěžují na nadměrný stres a trpí například nočními svalovými křečemi nebo brněním končetin. Přípravek je vyrobený z komplexu až 11 složek nejvyšší kvality se synergickým účinkem. Obsahuje řadu vitaminů a minerálů, které podporují fyzickou a psychickou kondici organismu. Složení přípravku bylo navíc obohaceno o BioPerine®* – patentovanou složku přírodního původu s účinky prokázanými studiemi, jež pomáhá zlepšovat vstřebávání živin obsažených v doplňku stravy.
Proč je vhodné užívat DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Mg + K + B COMPLEX?
DuoLife FIZZY EASY Mg + K + B COMPLEX je doplněk stravy, který díky vlastnostem svých složek podporuje normální činnost srdce, svalů, oběhového a nervového systému. Hořčík a draslík v přípravku podporují činnost kardiovaskulárního systému a komplex vitaminů skupiny B pomáhá udržovat optimální fyzickou i psychickou kondici organismu. Přítomnost patentované látky BioPerine®* pomáhá zvýšit biologickou dostupnost živin z doplňku stravy.
DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Mg + K + B COMPLEX je určen pro podporu optimálních tělesných funkcí u:
lidí, kteří chtějí podporovat normální činnost a výkonnost srdce;
lidí, kteří chtějí podporovat činnost svalů a kostí;
lidí, kteří se potýkají s nepříjemnými svalovými křečemi, mravenčením v končetinách, záškuby očních víček;
lidí, kteří trpí nočními svalovými křečemi;
lidí, kteří pociťují únavu, vyčerpání a podrážděnost;
lidí, kteří pociťují pokles nálady;
lidí, kteří jsou neustále v pohybu nebo mají stresující zaměstnání;
lidí, kterým záleží na dobrém stavu nervového a imunitního systému;
lidí, kteří pečují o zdravé zuby, nehty, pokožku a vlasy;
lidí, kteří chtějí udržet rovnováhu elektrolytů v těle;
lidí, kteří podporují hydrataci a mineralizaci organismu.
Složka BioPerine®* – „posilovač“ vstřebávání, který pomáhá zlepšit vstřebávání živin obsažených v doplňku stravy
BioPerine®* je patentovaná složka rostlinného původu na bázi výtažku z černého pepře s velmi vysokým 95% obsahem účinné látky – piperinu.
BioPerine®* má účinek, jenž byl prokázán studiemi a doložen vědeckými publikacemi a jenž pomáhá zvyšovat biologickou dostupnost živin ze stravy a z doplňků stravy1–7. Díky tomu se užívané dávky vitaminů, minerálů a řady dalších účinných látek lépe vstřebávají a tak plně podporují tak účinek jejich suplementace.
Účinek látky BioPerine®* se projevuje podporou procesu systémové termogeneze (vyšší metabolická aktivita a uvolňování tepla), což má za následek vyšší poptávku po živinách a zvýšení jejich vstřebatelnosti. Piperin obsažený v přípravku pomáhá zlepšovat mikrocirkulaci ve střevních klcích a pronikání živin přes stěnu střeva3,8.
Piperin navíc chrání buňky (má antioxidační účinek) a pomáhá minimalizovat oxidační stres a záněty1,9,10.
Pohodlný způsob podávání:
Řada DuoLife Boost Formula FIZZY EASY jsou doplňky stravy ve formě šumivých tablet, které ke konzumaci jednoduše rozpustíte ve sklenici studené vody (asi 200 ml) a můžete si vychutnat blahodárné účinky účinných látek a osvěžující ovocnou chuť. Užívejte 1 tabletu denně. Spotřebujte ihned po přípravě. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.
Mnohostranné působení
Složení DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY Mg + K + B COMPLEX podporuje:
normální činnost srdce;
optimální funkci cév a udržení normálního krevního tlaku;
normální činnost nervového systému a vedení nervových vzruchů;
normální funkci svalů;
optimální svalové kontrakce, které pomáhají předcházet nočním křečím, brnění končetin a záškubům očních víček; vitalitu a fyzickou zdatnost;
udržení dobré nálady;
snížení stresu;
rovnováhu elektrolytů v těle;
zdravé kosti, nehty, kůži a vlasy;
vstřebávání živin, včetně vitaminů a minerálů.
Synergický účinek
DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Mg + K + B COMPLEX obsahuje hořčík, draslík a vitaminy skupiny B: vitamin B1 (thiamin), B2 (riboflavin), PP (niacin), B5 (kyselina pantotenová), B12 (kyanokobalamin), B7 (biotin), B9 (kyselina listová), B6 (pyridoxin). Hořčík a draslík podporují optimální činnost nervového systému, kardiovaskulárního systému a nervového systému, pomáhají zlepšovat funkci nervových buněk a přispívají ke správné komunikaci mezi neurony. Oba prvky se také podílí na udržování optimálního krevního tlaku. Kromě toho hořčík a vitamin B6 přispívají k normální funkci nervového systému, pomáhají minimalizovat negativní dopady nadměrného stresu a pomáhají udržet dobrou náladu. Důležité je, že vitamin B6 podporuje účinné vstřebávání hořčíku z trávicího traktu, čímž přispívá ke zlepšení jeho biologické dostupnosti11.
Komplex vitaminů skupiny B navíc podporuje optimální činnost nervové soustavy a svalů a přispívá k zachování fyzické a psychické kondice organismu. Vitaminy skupiny B jsou jedny z nejdůležitějších látek, které naše tělo potřebuje ke správnému fungování. Pomáhají regulovat metabolismus a duševní pohodu. Komplex vitaminů skupiny B přispívá k minimalizaci destruktivního vlivu stresu na stav neuronů, napomáhá růstu koncentrace a pozornosti, podporuje paměť a pomáhá omezovat pocit únavy a vyčerpání. Kromě toho suplementace vitaminy skupiny B podporuje udržování zdravých zubů, nehtů, kůže, vlasů a kostí12-17.
Komplexní složení:
Komplexní složení, které podporuje optimální činnost srdce, svalů, oběhového systému a nervové soustavy, rovnováhu elektrolytů v těle a udržení zdravých zubů, nehtů, kůže, vlasů a kostí.
Doplňkové použití
DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Mg + K + B COMPLEX je vhodné kombinovat s:
ostatními přípravky z řady DuoLife Boost Formula FIZZY EASY;
SHAPE CODE® Protein Shake;
SHAPE CODE® Slim Shake;
DuoLife My Mind;
DuoLife Chlorofil;
DuoLife Den;
DuoLife Moje krev;
DuoLife Medical Formula ProCardiol®.
Osvěžující ovocná příchuť:
DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Mg + K + B COMPLEX jsou šumivé tablety k přípravě osvěžujícího nápoje s ovocnou příchutí (malinovo-citronová příchuť).
100% vegan:
Přípravky DuoLife Boost Formula FIZZY EASY jsou vhodné pro vegany a vegetariány.
Přírodní barviva:
Přípravky DuoLife Boost Formula FIZZY EASY obsahují pouze přírodní barviva.
Bez laktózy:
Přípravky DuoLife Boost Formula FIZZY EASY neobsahují laktózu.
Bez lepku
Přípravky DuoLife Boost Formula FIZZY EASY neobsahují lepek.
*BioPerine® je Sabinsova složka chráněná právy duševního vlastnictví (IP).
Upozornění:
Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku.
Přípravek by neměly užívat děti.
Přípravek by neměly užívat těhotné a kojící ženy.
Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.
Skladování: přípravek skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před světlem.
Složení: regulátor kyselosti: kyselina citronová; hořečnaté soli kyseliny citronové; hydrogenuhličitan draselný; plnivo: sorbitoly; regulátor kyselosti: uhličitany sodné; kyselina: kyselina jablečná; aromata; sušený koncentrát z červené řepy; sušený koncentrát z mrkve; barvivo: karoteny; protispékavé látky: polyvinylpyrolidon, polyetylenglykol; amid kyseliny nikotinové; D-pantothenát vápenatý; kyanokobalamin; pyridoxin hydrochlorid; thiamin hydrochlorid; riboflavin; kyselina pteroylmonoglutamová; D-biotin; BioPerine®* - patentované složení extraktu z plodů černého pepře(Piper nigrum) 50:1 standardizováno na 95 % obsahu piperinu; sladidla: sukralóza, steviol-glykosidy; sušená malinová šťáva – 0,1 %; sušená citronová šťáva – 0,1 %.
*BioPerine® je Sabinsova složka chráněná právy duševního vlastnictví (IP).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: